Bieg Słonia

StartRegulaminZapisyLista startowaTrasaWyniki

 

Słoń to symbol Bielan, więc stanie się symbolem naszych biegów. Wystarczy zamienić „walentynkowy” na „wiosenny”, „wielkanocny” (pomysłów mamy sporo) i mamy cykl, np. Grand Prix Słonia. Wszystko oczywiście na Bielanach. W zaskakujących lokalizacjach, w których jeszcze się nie ścigaliście. Z pewnością nie będzie to Park Młociński. Bo Bielany to naprawdę bardzo zielona dzielnica.

08.02.2020 - Wspieramy WOŚP

Przekazaliśmy dwa specjalne numery startowe na aukcję, z której całość wpływu zostanie przekazana Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Zapraszamy do licytacji. Licytujemy w pakiecie numery 1 i 2 dla pary lub dwóch zawodników biegnących indywidualnie. Numery są z unikalną grafiką „watr w żagle” tegorocznego Finału.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/2-pakiety-imprezy-walentynkowy-bieg-slonia-8831816403


31.12.2019 - Zapisy

Cierpliwości, zapisy do Walentynkowego Biegu Słonia rozpoczną się 5 stycznia.
Tymczasem Trasa, jest już dostępna.

 

24.12.2019 - Regulamin gotowy

Przygotowaliśmy regulamin. Zapraszamy do lektury. Jeśli macie uwagi, podzielcie się nimi z nami wysyłając mail na adres kontakt@entretiming.pl. Zapisy rozpoczniemy za kilka dni.

 

22.12.2019 - Zaczynamy

Ruszamy z przygotowaniami do biegu. Mamy zaplanowaną trasę, trzeba wysłać stosowne wnioski o zgody. Równolegle przygotowujemy regulamin. Z zapisami ruszymy po Świętach.