Bieg Słonia

StartRegulaminZapisyLista startowaTrasaWynikiWolontariat

06.02.2020 - Przed startem

Biuro zawodów
Pakiety startowe odbieramy w niedzielę 9 lutego od godz. 9.30.
Biuro zlokalizowane będzie przy ROD Wirnik. To miejsce na końcu ul. Księżycowej na Bielanach. Od pętli autobusowej na Księżycowej trzeba przejść jeszcze ok. 200m drogą leśną żeby do nas dotrzeć.

Jak dojechać
Na miejsce dojedziesz autobusem 203, który w niedzielę kursuje co 20 minut, rusza spod metra Młociny i w 9 minut dojeżdża do przystanku Fort Wawrzyszew (ostatni przystanek na trasie). Bardzo przydatna aplikacja do planowania podróży: https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/

Jeśli planujesz przyjazd samochodem zabierz znajomych ze sobą, bo liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, a podróż ze znajomymi będzie przyjemniejsza.

Link do lokalizacji imprezy

Rzeczy osobiste będziesz mógł zostawić w depozycie.

Na mecie będzie czekał medal, folia termiczna i gorący poczęstunek, którzy przygotuje Catermark.

Uwaga!
W biegu, obok klasyfikacji indywidualnej, prowadzona będzie klasyfikacja par. Żeby być sklasyfikowanym w parze, podczas rejestracji trzeba było (a) zaznaczyć, że startujecie w tej klasyfikacji oraz (b) obie osoby biegnące w parze muszą mieć wpisaną identyczną nazwę w rubryce klub. Sprawdźcie na liście startowej czy wasza walentynka ma taką samą nazwę klubu. Jeśli nie, to poproście o zmianę nazwy pisząc na adres kontakt@entretiming.pl, inaczej nie będziecie sklasyfikowani jako para.

Do zobaczenia w niedzielę
Organizatorzy


26.01.2020 - Jak dojechać

Pytacie nas o dojazd. Naprawdę nie jest źle, autobus 203 dowiezie was w 9 minut (tak, w 9 minut) spod metra Młociny prawie na start. Autobus w niedzielę jeździ co 20 minut (przed biegiem w każdej godzinie minuta 17, 37, 57). Trzeba wysiąść na ostatnim przystanku, skąd do biura zawodów macie per pedes ok. 200m. Także nie martwcie się o dojazd, tylko rejestrujcie siebie i swoją Walentynkę.

20.01.2020 - Atest trasy

Korzystając z udziału w Biegu Chomiczówki, po tej udanej imprezie, udaliśmy się na planowaną trasę Walentynkowego Biegu Słonia i dokonaliśmy jej atestu. Nie jest to atest PZLA, bo trasy leśne nie otrzymują atestów Związku, ale dokładnie zmierzyliśmy trasę i ustaliliśmy miejsce startu i ze (słoniową) dumą informujemy, że pobiegniecie na dystansie 10km.08.02.2020 - Wspieramy WOŚP

Przekazaliśmy dwa specjalne numery startowe na aukcję, z której całość wpływu zostanie przekazana Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Zapraszamy do licytacji. Licytujemy w pakiecie numery 1 i 2 dla pary lub dwóch zawodników biegnących indywidualnie. Numery są z unikalną grafiką „watr w żagle” tegorocznego Finału.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/2-pakiety-imprezy-walentynkowy-bieg-slonia-8831816403


31.12.2019 - Zapisy

Cierpliwości, zapisy do Walentynkowego Biegu Słonia rozpoczną się 5 stycznia.
Tymczasem Trasa, jest już dostępna.

 

24.12.2019 - Regulamin gotowy

Przygotowaliśmy regulamin. Zapraszamy do lektury. Jeśli macie uwagi, podzielcie się nimi z nami wysyłając mail na adres kontakt@entretiming.pl. Zapisy rozpoczniemy za kilka dni.

 

22.12.2019 - Zaczynamy

Ruszamy z przygotowaniami do biegu. Mamy zaplanowaną trasę, trzeba wysłać stosowne wnioski o zgody. Równolegle przygotowujemy regulamin. Z zapisami ruszymy po Świętach.