Bieg Olszynki Grochowskiej

StartRegulaminZapisyTrasaGalerieWyniki

PROJEKT WSPÓŁFINANSUJE M.ST. WARSZAWA

 


Organizacja biura zawodów

Każdy zawodnik musi przejść weryfikację w biurze zawodów – odebrać numer startowy i koszulkę.

Biuro zawodów znajduje się na ul. Szerokiej, róg ul. Traczy. Biuro będzie czynne w dniu imprezy od godz. 9.00 aż do startu biegu. Nie ma możliwości odbioru pakietów startowych innego dnia. Ponieważ pakiety startowe wydajemy praktycznie do samego startu, nie przewidujemy wydawania nieodebranych pakietów startowych innym zawodnikom. Pakiety odbieramy tylko osobiście.

Przed startem można skorzystać z szatni i zostawić placek, lub torbę w depozycie.

Na mecie czekają na was medale i gorący poczęstunek.

Dojazd i parkowanie

Olszynka Grochowska jest trochę na uboczu głównych tras komunikacji miejskiej. Mimo to zalecamy dojazd komunikacją publiczną. Na miejsce dojechać można autobusami i kolejką SKM (stacja Olszynka Grochowska).

Osobom, które przyjadą samochodem sugerujemy parkowanie na jednej z kilkunastu uliczek dojeżdżających do ul. Szerokiej.

Prosimy nie parkować na ul. Szerokiej, tj. na trasie biegu. Byłoby to złamanie nie tylko zasad (w godzinach 11-14 obowiązuje zakaz ruchu i parkowania) ale – musimy to powiedzieć – bardzo niestosowne zachowanie w stosunku do uczestników biegu.

W jakich butach pobiec?

Połowa trasy to ścieżki leśne pokryte mokrymi liśćmi, miejscami jest miękko i naprawdę ślisko. Dlatego zalecamy buty trailowe. To zdecydowanie lepsze niż zabranie nowych kolorowych butów o płaskiej podeszwie – nikt nie lubi się ślizgać i brudzić nowych trzewików.

 


połowa trasy to asfalt, ale pobiegniemy również przez teren rezerwaty Olszynka Grochowska, w którym takie widoki. Zalecamy wzięcie butów trailowych, bo miejscami leśne ścieżki mogą być śliskie..