Bielański Bieg Dzika


StartRegulaminZapisyLista startowaTrasaGaleriaWynikiWolontariat

wolontariat – Bieg Dzika

 

Bielany_101x120_96dpiSLON-23 oknaprzod mlociny


27.06.2019 – Rejestracja Dzieci

Do rejestracji zawodników korzystamy z platformy dostartu.pl

Funkcjonują na niej dwa sposoby rejestracji:

  • rejestracja poprzedzona utworzeniem konta, potwierdzeniem jego założenia
  • rejestracja bez zakładania konta

Ten drugi sposób polecamy w przypadku jeśli chcecie z jednego komputera zgłosić kilka osób, np. rejestrując siebie na 10km i dzieci do biegów przeznaczonych dla nich.

Procedurę wyjaśniają poniższe grafiki:

 

jeśli masz już konto na dostartu.pl, przed rejestracją dzieci wyloguj się

 

kolejny krok jest oczywisty:

 

I ostatni krok – ZGŁOŚ UDZIAŁ BEZ LOGOWANIA

 

03.09.2018 – Masaż i porady fizjoterapeutów podczas Biegu Dzika

Cornelus Clinic, sąsiedzi z ul. Kochanowskiego, prawdopodobnie najlepsza klinika fizjoterapii w Warszawie. Cornelus Clinic będzie z nami podczas Biegu Dzika służąc radą w sprawie kontuzji i oferując masaż po biegu.

22.08.2018 – Przyjaciele Biegu Dzika

Bieg Dzika odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków Dzielnicy Bielany i za to Bielanom nalezy się wstawienie tutaj solidnego dzika, albo jeszcze lepiej słonia

Ale Bieg Dzika to impreza, której atmosferę robi Naprzód Młociny, prawdopodobnie najlepsza grupa biegowa w tej części świata. Dzięki aktywności Naprzód Młociny impreza zyskała cała masę partnerów, którzy przekazali na potrzeby dekoracji i losowania wśród uczestników sporo nagród. Zacznijmy od branży gastronomicznej.

Poniżej logotypy najlepszych lokali na Bielanach, które wspierają Bieg Dzika.

Wracając na Bielany tramwajem przez Broniewskiego wyskoczcie przy Perzyńskiego i wpadnijcie do najlepszej meksykańskiej restauracji w mieście – Buenos Nachos Amigos!

Nie zdziwi was chyba, że najlepsza pizza w warszawie jest na Sokratesa, w dodatku Pizza Wykręcona.

Na Sadach Żoliborskich na Krasińskiego (przez secesją Żoliborza, Bielany sięgały Dworca Gdańskiego 🙂 ) coś dla pochłaniaczy burgerów, czyli Burgerownia

Przy CRS Bielany Pokątna Bistro. Luźna elegancja i urozmaicone menu. Znacie tę legendę? Pierwsze bistra powstały w czasie rosyjskiej okupacji Paryża w latach 1816–1818, kiedy to niecierpliwi żołnierze sotni kozackich mieli zwyczaj pokrzykiwać na powolnych francuskich kelnerów „bystro, bystro”.

Prawdziwi biegacze pochłaniają też dużo słodyczy. Adresem, którego nie można pominąć jest kawiarnia LAZIZ przy stacji Stare Bielany. Wpadnijcie na dekadenckie desery.

13.08.2018 – Medale

 

Świeża dostawa medali. Dla małych i dużych uczestników imprezy. Zapisy na 5km i 10km trwaja, a zapisy do biegów dzieci ruszą 25 sierpnia.

 

10.07.2018 – Zapisy trwają

 

Początek wakacji, a na listach startowych już prawie 390 osób, prawie 300 z nich wniosło już opłatę startową. Pamiętajcie, że macie do wyboru 5km lub 10km. Jeśli chcecie możecie podczas rejestracji kupić okolicznościową koszulkę techniczną. Cieszymy się, że będziecie z nami.

 

 

 

 

23.01.2018 – Trzecia edycja Biejańskiego Biegu Dzika

Wstępny termin trzeciej edycji imprezy ustalony został na 8 września 2018 r. Termin rozpoczęcia zapisów nie został jeszcze ustalony

25.08.2017 – Stoisko WWF podczas Biegu Dzika

Fundacja WWF powstała w 1961 i działa na całym świecie na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. Codziennie dbamy o to, aby świat, który odziedziczą po nas nasze dzieci był także domem dla rysia, niedźwiedzia i wilka oraz wszystkich pozostałych gatunków, które wymagają ochrony. WWF widzi i docenia znaczącą rolę konsumentów. Codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko i kondycję naszej planety. Przyjdź i dowiedz się co możesz zrobić, aby pomóc. Nasze stanowisko będzie można odwiedzać w godzinach 9:00-12:30 podczas II Bielańskiego Biegu Dzika 16.09.2017. Zapraszamy serdecznie do Parku Młocińskiego.