WOM Aquathlon/Triathlon

Uprzejmie informujemy, że wyczerpał się limit miejsc i zapisy zostały zamknięte.

The form you are trying to view has been unpublished.

Entries
59
# Id Imię Nazwisko Rok urodzenia Płeć Szkoła/Klub konkurencja Najlepszy czas na dystansie 200m (aquathlon) lub 400m (triathlon) w sezonach 2018/2019.
1 1219
Pawel
Zach
2007
M
SP 263
aquathlon
00:03:00
2 1220
Weronika
Kozerska
2009
K
SP 65
aquathlon
00:03:35
3 1221
Antonina
Kozerska
2011
K
SP 68
aquathlon
00:08:30
4 1222
Mateusz
Gos
2002
M
Start Pułaski Warka
triathlon
00:04:45
5 1223
Piotr
Mirgos
2009
M
SP 263
aquathlon
00:04:00
6 1224
Kaja
Bis
2010
K
Sp 369
aquathlon
00:00:00
7 1225
Maria
Sadowska
2008
K
Uks 307
aquathlon
00:02:50
8 1226
Zofia
Sadowska
2010
K
Uks 307
aquathlon
00:03:30
9 1227
Bartłomiej
Chojnowski
2005
M
UKS Sparta Białołęka
aquathlon
00:04:42
10 1228
Maria
Tyndzik 
2003
K
UKS G8 BIELANY 
triathlon
00:05:00
11 1229
Eleonora 
Tyndzik 
2003
K
UKS G8 Bielany 
triathlon
00:05:00
12 1230
Flip
Olejnik
2010
M
SP 77/ Łomiankowska Grupa Biegowa
aquathlon
00:01:55
13 1231
Mikołaj
Olejnik
2007
M
SP 77/ UKS Filipides
aquathlon
00:02:09
14 1232
Adam
Dąbrowski
2008
M
UKS 307 Warszawa - Mokotów
aquathlon
00:02:38
15 1233
Zuzanna
Kot
2006
K
SP307
aquathlon
00:01:50
16 1234
Paula
Figurska
2007
K
UKS G-8 Bielany
aquathlon
00:02:28
17 1235
Jakub
Zalewski
2008
M
SSP ORKA IŁAWA
aquathlon
00:02:30
18 1236
Bartosz
Zalewski
2009
M
SSP ORKA IŁAWA
aquathlon
00:03:15
19 1239
Tymon
Mazurkiewicz
2005
M
Ts Akwedukt Kielce
aquathlon
00:02:40
20 1240
Oliwia
Muras
2006
K
UKS 307 Warszawa - Mokotów
aquathlon
00:02:24
21 1241
Alicja
Larwińska
2010
K
UKS307 x LARWY
aquathlon
00:03:55
22 1242
STEFAN
DOBROWOLSKI
2005
M
STOWARZYSZENIE KP LEGIA WARSZAWA
aquathlon
02:25:17
23 1243
Jan
Brzóska
2005
M
Ts Akwedukt Kielce
aquathlon
00:02:15
24 1251
Jakub
Jaroszewski
2001
M
UKS Żoliborz Warszawa 
triathlon
00:04:40
25 1252
Klaudia
Skibiak
2002
K
UKS G8 Bielany 
triathlon
00:04:17
26 1272
Aleksandra
Zwardoń
2010
K
G8
aquathlon
04:00:00
27 1273
Oskar
Starczewska
2011
M
UKSg-8
aquathlon
00:05:00
28 1274
Wiktoria
Westfal
2008
K
SP 263
aquathlon
00:02:40
29 1282
Cezary
Dąbrowski
2010
M
SP 307
aquathlon
00:03:28
30 1283
Pola
Dąbrowska
2004
K
UKS G-8 
aquathlon
00:02:28
31 1290
Franek
Chmielewski
2007
M
UKS G-8 Bielany
aquathlon
00:02:26
32 1291
Janek
Chmielewski
2007
M
UKS G-8 Bielany
aquathlon
00:02:36
33 1294
Szymon
Piotrowski
2010
M
UKS G-8 Bielany
aquathlon
00:03:35
34 1298
Borys 
Bielecki
2008
M
Uks G-8 Bielany
aquathlon
00:02:43
35 1299
Maja
Staszczyk
2005
K
aquathlon
00:03:38
36 1301
Filip
Rysiński
2006
M
TS Akwedukt Kielce
aquathlon
00:03:00
37 1302
Nadia
Maksymowicz
2005
K
SP 263
aquathlon
00:02:23
38 1303
Nina
Maksymowicz
2005
K
SP 263
aquathlon
00:02:12
39 1304
Karolina
Kąkolecka
2011
K
BUKS
aquathlon
03:40:00
40 1306
Jakub
Kowalczuk
2005
M
SP 263
aquathlon
00:02:45
41 1307
DANIEL
OLĘDZKI
2008
M
SP 263/UKS g-8
aquathlon
02:47:39
42 1309
Jan
Melerowicz
2007
M
SP 209
aquathlon
00:03:-3
43 1310
Antoni
Melerowicz
2009
M
SP 263
aquathlon
00:04:00
44 1311
Dawid
Kos
2006
M
Ts Akwedukt Kielce
aquathlon
00:02:43
45 1312
Wiktoria
Kos
2005
K
Ts Akwedukt Kielce
aquathlon
00:02:45
46 1313
Marcel 
Młynarczyk
2010
M
TS AKWEDUKT KIELCE
aquathlon
00:04:50
47 1314
Krzysztof
Misztal
2006
M
TS Akwedukt Kielce
aquathlon
00:02:35
48 1316
Karolina
Hrycaj
2002
K
triathlon
00:05:45
49 1319
Barbara
Walczak
2006
K
SP 263/G-8 Bielany
aquathlon
00:02:25
50 1320
Filip
Małek
2005
M
IBOX Mała Liga XC
aquathlon
00:03:10
51 1321
Mikołaj
Małek
2008
M
IBOX Mała Liga XC
aquathlon
00:03:50
52 1322
Hubert 
Skibiak
2004
M
G 8 Bielany
aquathlon
00:02:04
53 1323
Zofia
Chudecka
2008
K
SP nr 152
aquathlon
00:06:00
54 1324
Przemysław
Boruc
2009
M
SP. 263 / uks g8 bielany
aquathlon
00:02:52
55 1325
Nataniel 
Sieradzan 
2006
M
TS Akwedukt Kielce 
aquathlon
00:02:40
56 1326
Stanisław
Kołodzoejczyk
2002
M
triathlon
00:09:00
57 1327
Maria
Balas
2008
K
UKS 307
aquathlon
00:02:48
58 1328
Nadia
Hutkowska
2009
K
UKS 307
aquathlon
00:02:48
59 1329
Kacper
Antosik
2007
M
SP 263
aquathlon
00:02:21