Rodzinna Sztafeta Pamięci – zapisy

Start
Rejestracja zawodników
Lista startowa znajduje się poniżej formularza zgłoszeń
*
*
 / 
 / 

*
*
 / 
 / 

*
*
 / 
 / 

*
*
*
Entries
34
# Id Zawodnik 1 Płeć Zawodnik 2 Płeć. Zawodnik 3 Płeć.. Nazwa Drużyny (opcjonalnie)
1 1244
Jacek Bajorek
mężczyzna
Andrzej Dymel 
mężczyzna
Piotr Dyme;l
mężczyzna
Byle do mety 
2 1245
Michał Szczęsny 
mężczyzna
Tomasz Szczęsny 
mężczyzna
Julita Szczęsna 
kobieta
Szczęśliwi-2
3 1246
Nina Szczęsna 
kobieta
Anna Szczęsna 
kobieta
Małgorzata Szczęsna 
kobieta
Szczęśliwi-1
4 1247
Paweł Trepczyński
mężczyzna
Małgorzata T
kobieta
Kamil  T
mężczyzna
TeamT
5 1248
Marta Tshisense 
kobieta
William Tshisense 
mężczyzna
Melanie Tshisense 
kobieta
6 1249
Monika Gańska-Karamon
kobieta
Oliwia Karamon
kobieta
Jagoda Karamon
kobieta
Karamonki Biegają
7 1250
Andrzej Kwinta
mężczyzna
Sylwia Kwinta
kobieta
Aleksandra Kwinta
kobieta
Wykwintni
8 1253
Joanna Głębocka - Roszczyk
kobieta
Kamila Roszczyk
kobieta
Martyna Roszczyk
kobieta
Misiaki Pysiaki
9 1254
Anna Adamczyk
kobieta
Jakub Adamczyk
mężczyzna
Filip Adamczyk
mężczyzna
Warszawy Patryioci
10 1255
Edyta Pniewska 
kobieta
Bartłomiej Pniewski 
mężczyzna
Igor Pniewski 
mężczyzna
SP 94
11 1256
Artur TUTAJ
mężczyzna
Rafał TUTAJ
mężczyzna
Andrzej TUTAJ
mężczyzna
Faceci
12 1257
Anna Polak 
kobieta
Tomasz Odorowiczów 
mężczyzna
Katarzyna Odorowicz
kobieta
Team Odorki
13 1258
HALINA WŁODARCZYK
kobieta
Aleksandra Chojecki
kobieta
Maria Chojecki
kobieta
Hawajki
14 1259
Wojciech Wiśniewski
mężczyzna
Mariola Wiśniewska
kobieta
Patrycjusz Wiśniewski 
mężczyzna
1. Baza Lotnictwa Transportowego
15 1260
Arkadiusz Banaszczyk 
mężczyzna
Olivier Banaszczyk 
mężczyzna
MAX Banaszczyk 
mężczyzna
Bananki Team
16 1261
Artur Bartkowski 
mężczyzna
Kamil Bartkowski 
mężczyzna
Andżelika Bartkowska
kobieta
Bartki Team
17 1262
Łukasz. Falkowski
mężczyzna
Mateusz Falkowski
mężczyzna
Adam Falkowski
mężczyzna
18 1263
Michał Aleksandrowicz
mężczyzna
Agnieszka Grzanecka
kobieta
Marek Seta
mężczyzna
Niebiesko-Zieloni
19 1264
Elżbieta Handzlik
kobieta
Aleksandra Handzlik
kobieta
Mateusz Handzlik
mężczyzna
20 1265
Michał Sułkowski
mężczyzna
Marta Sułkowska
kobieta
Małgorzata Sułkowska
kobieta
21 1266
Krystyna Yavorivska
kobieta
Artur Urzykowski
mężczyzna
Sebastian Kasprzak
mężczyzna
Spectrum Team
22 1267
Bożena Waszczyszyn
kobieta
Robert Waszczyszyn
mężczyzna
Paweł Waszczyszyn 
mężczyzna
I love Przylesie 
23 1271
Krzysztof Rosiński
mężczyzna
Anna Łukawska
kobieta
Marek Wiśniewski
mężczyzna
OSiR Mokotów
24 1281
Sebastian Własinowicz
mężczyzna
Rafał Własinowicz
mężczyzna
Michał Własinowicz
mężczyzna
Supa Strikas
25 1292
Paulina Aksamitowska
kobieta
Robert Aksamitowski
mężczyzna
Maciej Ziółkowski
mężczyzna
Gromadka Puchatka
26 1296
Elżbieta Ajzak
kobieta
Wanda Trzepalka
kobieta
Janusz Trzepalka
mężczyzna
Hardcorowe Wychylylybymy 
27 1297
Małgorzata Brzoska
kobieta
Dorota Raczkowska
kobieta
Mateusz Brzoski
mężczyzna
Rodzeństwo z BGK
28 1308
Anna Karłowicz
kobieta
Artur Karłowicz
mężczyzna
Michał Saturski
mężczyzna
Partia Wolnych Biegaczy
29 1315
Marek Krupiński 
mężczyzna
Brak 
mężczyzna
Biegnij 
mężczyzna
NIEBIESCY TEAM 
30 1317
Renata Lesiewicz
kobieta
Monika  Gryzewska
kobieta
Jolanta  Leśniewska
kobieta
"Szalony Team"
31 1318
Paweł Matuszewski
mężczyzna
Urszula Bartecka-Matuszewska
kobieta
Jakub Matuszewski
mężczyzna
32 1330
Piotr DZIEPAK
mężczyzna
Dariusz WITUŚIŃSKI
mężczyzna
Jakub SIELICKI
mężczyzna
1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE
33 1331
Olga DZIEPAK
kobieta
Kinga WITUSIŃSKA
kobieta
Magdalena SIELICKA
kobieta
Mrokowska WOLA na BIEGANIE
34 1371
Jeremi Jastrzębski
mężczyzna
Adam Jastrzębski
mężczyzna
Tymoteusz Jastrzębski
mężczyzna
Jastrząb Warszawa