Regulamin

Start

 

REGULAMIN

BIEGU WOLNOŚCI w Ursusie w 31. rocznicę wyborów do Sejmu i Senatu, które odbyły się 4 czerwca 1989 r.

Organizator

Dzielnica Ursus m.st. Warszawy

realizacja: Fundacja Promocji Sportu Fair Play
Kontakt: kontakt@entretiming.pl

Termin i miejsce

lipiec 2020

W 2020 roku ze względu na pandemię Covid-19 wydarzenia ma charakter biegu wirtualnego.

Zasady

 • każdy uczestnik samodzielnie ustala trasę, tempo i dystans, oraz sposób pokonywania. Możesz biec w lesie, w parku, na bieżni czy po ulicach. Możesz trasę pokonać marszobiegiem, pieszo, a nawet na bieżni mechanicznej; można iść z kijkami,
 • zalecany dystans to 1989m, ale jeśli pobiegniesz więcej to dobrze, pamiętaj tylko o tym, że aby wyniki zawodników były porównywalne, podając czas biegu podaj czas w przeliczeniu na 2km (jeśli np. pobiegłeś 10km w czasie 60 minut, w wynikach podaj 12 minut),
 • przed imprezą dla chętnych udostępnimy wzór numeru startowego, który możesz wydrukować i wpisać na nim swój szczęśliwy numer startowy i imię,
 • bieg powinieneś odbyć w terminie 05.07.2020-31.07.2020,
 • po biegu powinieneś podać swój wynik korzystając z linku, który otrzymasz po rejestracji,
 • musisz samodzielnie dokonać pomiaru czasu i dystansu; zachęcamy również do pochwalenia się wynikiem na swoim wall’u na Facebooku wrzucając tam zdjęcie, screen z aplikacji do monitorowania treningów lub baner pobrany ze strony biegu i otagowując wpis hasztagami: #biegwolnosci ,
 • po biegu powinieneś podać swój wynik korzystając z linku, który otrzymasz po rejestracji,
 • po zarejestrowaniu wyniku, pakujemy medal i wysyłamy do uczestnika.

Dystans

 • najlepiej 1989m (dla uczczenia rocznicy) ale możesz pobiec więcej.

Organizatorem jest Dzielnica Ursus. Jeśli chcesz poczuć klimat dzielnicy wystartuj spod pomnika Czerwca 1976 roku i wytycz trasę biegu po okolicach.

Zgłoszenia i opłata startowa
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się online.

Opłata wynosi:

 • pierwsze 100 zarejestrowane osoby – udział bezpłatny,
 • kolejni zawodnicy  – 30 zł.

Każdy zarejestrowany zawodnik, po wprowadzeniu wyniku swojego biegu, otrzyma pocztą okolicznościowy medal. W cenie pakietu wliczone są koszty wysyłki na terenie polski (list priorytetowy).

Opłatę startową należy wnieść podczas rejestracji korzystając z platformy to płatności online. Organizator nie udostępnia numeru rachunku do wykonania przelewu opłaty startowej.

Rezygnacja
Zawodnik może w każdej chwili zrezygnować z udziału w imprezie i żądać usunięcia jego danych z listy startowej. Należy tego dokonać wysyłając email na adres kontakt@entretiming.pl .
Nie można przenieść opłaty na innego uczestnika.

Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest Dzielnica Ursus m.st. Warszawy. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Administrator powierzy do przetwarzania dane osobowe podmiotom odpowiedzialnym za prowadzenie rejestracji zawodników, płatności online i przygotowania wyników imprezy.

Uczestnikowi przysługuje prawo wglądu do treści jego danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jest warunkiem udziału w imprezie.

Postanowienia końcowe
Organizator nie zapewnia zabezpieczenia medycznego podczas Twojego biegu, a biorąc w nim udział deklarujesz, że Twój stan zdrowia pozwala na wybrany przez ciebie rodzaj aktywności fizycznej.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki złożenia oświadczenia niezgodnego z prawdą.