Bieg Wedla

Wyniki XVI Biegu Wedla
Wpisz swój wynik
*
*
*
*
*
*
 : 
 : 
*
Entries
213
# Id Imię Nazwisko Płeć Wybierz dystans Podaj czas biegu Miejsce Biegu
1 2636
Paweł
Zach
M
Trasa C - 5,43 km
00:25:12
Park Skaryszewski
2 2637
Zenon
Nowak
M
Nordic Walking - 5 km
00:50:10
Las Kabacki
3 2638
Anna
Lewicka
K
Trasa A - 1,86 km
00:09:12
Kampinos
4 2639
Anna
Kuc
K
Trasa C - 5,43 km
00:23:56
park Skaryszewski
5 2640
Anna
Wytrykowska
K
Nordic Walking - 5 km
0:-32:11
Las Kabaty
6 2641
Beata
Bury
K
Trasa C - 5,43 km
00:46:20
Park Skaryszewski
7 2642
Marta
Ochnio
K
Trasa C - 5,43 km
00:39:29
Stargard park chrobrego
8 2643
Lena 
Orzyłowska
K
Trasa B - 250 m
00:03:20
Osiedle Górce 
9 2644
Alicja 
Berus
K
Trasa B - 250 m
00:04:13
Osiedle Górce 
10 2645
Iwona
Winiarek
K
Trasa C - 5,43 km
00:35:35
Park Skaryszewski
11 2646
Arkadiusz 
Noceń
M
Trasa D - 9 km
00:53:23
Park Skaryszewski
12 2647
Magdalena
Rutkowska
K
Trasa C - 5,43 km
00:38:15
Miedzeszyn
13 2648
Magdalena
Rutkowska
K
Trasa C - 5,43 km
00:28:24
Miedzeszyn
14 2649
Jacek
Bajorek
M
Trasa C - 5,43 km
00:38:05
Park Skaryszewski
15 2650
Ryszard 
Król 
M
Trasa C - 5,43 km
00:34:40
Park Skaryszewski 
16 2651
Anna
Księżak
K
Trasa D - 9 km
00:57:00
Rezerwat Przyrody Morysin
17 2652
Magdalena
Pochopień
K
Nordic Walking - 5 km
00:45:47
Wał Wiślany
18 2653
Dominik
Kiljańczyk
M
Trasa C - 5,43 km
00:25:15
Park Skaryszewski
19 2654
Konrad
Bujalski
M
Trasa C - 5,43 km
00:31:45
Warszawa 
20 2655
Karolina
Woźniak
K
Trasa D - 9 km
01:02:59
Warszawa
21 2656
Renata
Żurawska
K
Trasa D - 9 km
00:59:45
Gocław
22 2657
Paweł
Żurawki
M
Trasa D - 9 km
01:14:42
Gocław
23 2658
Tomasz
Stefaniuk
M
Trasa C - 5,43 km
0:34:37
Osiedle Zacisze
24 2659
Marcin
Ostrowski
M
Trasa D - 9 km
00:42:29
Park Skaryszewski
25 2660
Elwira 
Kostrzewa 
K
Trasa D - 9 km
00:56:36
Park Skaryszewski 
26 2661
Amelia 
Smoleńska 
K
Trasa A - 1,86 km
00:13:47
Park Skaryszewski 
27 2662
Oskar 
Smoleński 
M
Trasa A - 1,86 km
00:15:13
Park Skaryszewski 
28 2663
Andrzej
Staruch
M
Trasa C - 5,43 km
00:38:27
Cięciwa
29 2664
Wiesław 
Bakuła
M
Trasa D - 9 km
00:59:00
park Skaryszewski
30 2665
Michał
Kawa
M
Trasa C - 5,43 km
00:19:37
Park Skaryszewski
31 2666
Witold
Rapczyński
M
Trasa C - 5,43 km
0:37:2
32 2667
Witold
Rapczyński
M
Trasa C - 5,43 km
00:37:2
Park Skaryszewski
33 2668
Katarzyna
Trojnacka
K
Nordic Walking - 5 km
00:54:17
Pole Mokotowskie
34 2669
Leszek
Juszczak
M
Trasa C - 5,43 km
00:29:45
Park Skaryszewski
35 2670
Michał
Pyzik
M
Trasa C - 5,43 km
00:26:32
Błonia Stadionu Narodowego
36 2671
Renata
Kaczor
K
Trasa C - 5,43 km
00:37:22
Park Moczydło Warszawa Wola
37 2672
Anna
Karłowicz
K
Nordic Walking - 5 km
00:47:22
Park Skaryszewski
38 2673
Darek
Knychas
M
Trasa D - 9 km
00:42:50
Park Skaryszewski
39 2674
Agnieszka
Myszkiewicz-Kurkiewicz
K
Trasa C - 5,43 km
00:34:26
Park Skaryszewski
40 2675
Jakub
Gruszka
M
Trasa D - 9 km
00:58:18
Park Skaryszewski
41 2676
Joanna 
Weclawiak 
K
Trasa D - 9 km
01:22:46
Ochota
42 2677
Bogdan
Kowalczyk
M
Trasa D - 9 km
00:57:15
Park Skaryszewski
43 2678
Renata 
Krzemińska 
K
Trasa D - 9 km
01:22:46
Ochota
44 2679
Ireneusz
Pluta
M
Trasa D - 9 km
00:49:30
Las Choszczówka
45 2680
Jarosław
Siess
M
Trasa D - 9 km
00:44:47
Park Skaryszewski
46 2681
Hubert 
Głodny 
M
Trasa D - 9 km
01:01:04
Legionowo 
47 2682
Andrzej
Cichocki
M
Trasa C - 5,43 km
00:45:41
Las kabacki, Józefosław
48 2683
Katarzyna
Karasiewicz
K
Trasa D - 9 km
01:09:55
Kuligów
49 2684
Sylwia
Jędrzejczyk-Kowalska
K
Trasa D - 9 km
00:49:05
50 2685
Tomasz
Radek
M
Trasa D - 9 km
00:49:52
Stadion Piaseczno
51 2686
Andrzej
Pilski
M
Trasa D - 9 km
00:57:10
Frombork  - ulice i alejki
52 2687
Katarzyna
Cichocka
K
Trasa C - 5,43 km
00:46:00
Las Kabacki
53 2688
Norbert 
Ratajczak 
M
Trasa D - 9 km
00:52:12
54 2689
Agnieszka 
Zatorska 
K
Trasa C - 5,43 km
00:31:00
Warszawa Włochy 
55 2690
Zuzanna
Sikora
K
Trasa C - 5,43 km
00:34:46
Park Skaryszewski
56 2691
Ewa
Hawryluk-Stasiak
K
Trasa C - 5,43 km
00:33:58
Park Skaryszewski
57 2692
Bogusław
Kluj
M
Trasa D - 9 km
00:47:34
Park Skaryszewski
58 2693
Agnieszka
Lichtanska
M
Trasa C - 5,43 km
00:30:45
Park Skaryszewski
59 2694
Katarzyna
Karpińska
K
Trasa C - 5,43 km
00:35:00
Park Skaryszewski
60 2695
Albert
Jaworski
M
Trasa C - 5,43 km
00:23:20
Obwodnica Targówka
61 2696
Marcin
Kaczmarzyk
M
Trasa C - 5,43 km
00:28:25
Bogusławice
62 2697
Wojciech
Michalec
M
Trasa D - 9 km
00:49:09
63 2698
Mateusz
Piwnicki 
M
Trasa D - 9 km
00:51:42
Warka
64 2699
Waldemar
Czerwiec
M
Trasa D - 9 km
00:57:24
65 2700
Anna
Gadomska
K
Trasa D - 9 km
00:51:01
Warszawa
66 2701
Kamila 
Gierasimowicz 
K
Trasa C - 5,43 km
00:33:42
Park Skaryszewski 
67 2702
Agnieszka
Gustaw
K
Trasa C - 5,43 km
00:34:17
Lublin, ul. Jana Pawła II 
68 2703
Krzysztof
Łęcki
M
Trasa D - 9 km
00:54:17
Gdańsk
69 2704
Małgorzata 
Gargas-Marut 
K
Trasa D - 9 km
00:57:19
Park Skaryszrwski, 31.01.2021
70 2705
Ewelina
Rogowska
K
Trasa C - 5,43 km
00:36:15
Park Skaryszewski
71 2706
Juliusz
Ćwieluch
M
Trasa D - 9 km
00:43:20
72 2707
Ewa
Nowaczek
K
Trasa C - 5,43 km
00:35:31
73 2708
Mateusz
Irla
M
Trasa C - 5,43 km
00:26:41
Stadion Narodowy
74 2709
Tadeusz
Berkowski
M
Nordic Walking - 5 km
00:53:06
Park Skaryszewski
75 2710
Paweł
Bajkowski
M
Trasa C - 5,43 km
00:33:58
76 2711
Bogdan
Piątek
M
Trasa D - 9 km
00:47:48
Park Skaryszewski
77 2712
Jacek
Guzek
M
Nordic Walking - 5 km
00:36:34
Park Skaryszewski 
78 2713
Robert
Kaczorek
M
Trasa D - 9 km
00:54:51
Warszawa Rembertów
79 2714
Kamil
Pawelec
M
Trasa D - 9 km
00:42:54
Park Skaryszewski
80 2715
Wiesław
Jerulank
M
Trasa C - 5,43 km
00:28:34
Grajewo
81 2716
Marcin
Galimski
M
Trasa D - 9 km
0:53:44
Ząbki
82 2717
Filip
Świetlikowski
M
Trasa B - 250 m
00:01:31
Warszawa
83 2718
Oliwia
Świetlikowska
K
Trasa B - 250 m
00:01:31
Warszawa
84 2719
JÓZEF
DZIEDZIC
M
Nordic Walking - 5 km
00:43:20
Park Skaryszewski
85 2720
Wanda
Przybylak
K
Trasa C - 5,43 km
00:43:43
Budy Michałowskie
86 2721
Mariusz
GROCHOWSKI
M
Trasa D - 9 km
01:35:00
Sokołów Podlaski
87 2722
Paweł
Rojek
M
Trasa D - 9 km
00:50:15
Park Skaryszewski
88 2723
Magdalena
Zbiciak
K
Trasa C - 5,43 km
00:30:28
Lubartów
89 2724
Dominik
Janowski
M
Trasa C - 5,43 km
00:30:07
Targówek
90 2725
Adriana
Kuna-Redkiewicz
K
Trasa C - 5,43 km
00:33:05
Park Skaryszewski
91 2726
Małgorzata
Plichcińska
K
Nordic Walking - 5 km
00:40:14
Wał wiślany - Białołęka
92 2727
Patrycja
Jasinska
K
Trasa A - 1,86 km
00:12:53
93 2728
Marta
Buler
K
Trasa C - 5,43 km
00:27:52
94 2729
Katka
Paduch
K
Trasa D - 9 km
00:45:43
Pole Mokotowskie
95 2730
Piotr
Łuczak
M
Trasa D - 9 km
00:58:12
Białołęka
96 2731
Małgorzata
Łuczak
K
Trasa D - 9 km
00:58:12
Białołęka
97 2732
Mateusz
Jasinski
M
Trasa B - 250 m
00:01:05
98 2733
Grzegorz 
Korepta
M
Trasa C - 5,43 km
00:28:05
Plauen DE
99 2734
Adam
Jędrzejczyk
M
Trasa C - 5,43 km
00:28:30
Bemowo
100 2735
Jarosław
Barcikowski
M
Trasa C - 5,43 km
00:26:06
Augustówka
101 2736
Wojciech 
Santarek 
M
Trasa C - 5,43 km
00:30:27
Park Szczesliwicki
102 2737
Bożena
Chmielewska
K
Trasa C - 5,43 km
00:26:38
 Derby
103 2738
Dariusz
Ostrowski
M
Trasa D - 9 km
00:50:52
Legionowo
104 2739
Anastazja
Romanowska
K
Trasa B - 250 m
00:03:12
Park Skaryszewski
105 2740
Klara
Romanowska
K
Trasa B - 250 m
00:03:32
Park Skaryszewski
106 2741
Gabriela
Romanowska
K
Trasa A - 1,86 km
00:23:13
Park Skaryszewski
107 2742
Konrad
Janowski
M
Trasa C - 5,43 km
01:02:52
Park Skaryszewski
108 2743
Katarzyna
Dąbrowska
K
Trasa C - 5,43 km
0:35:59
Park Skaryszewski
109 2744
Maciej
Boruszewski
M
Trasa D - 9 km
00:53:42
Ursynów
110 2745
Monika
Neumann
K
Trasa C - 5,43 km
00:29:23
111 2746
Remigiusz
Wiśniewski
M
Trasa C - 5,43 km
00:29:46
Kutno
112 2747
alicja
reda
K
Nordic Walking - 5 km
00:46:00
park skaryszewski
113 2748
Piotr
Sanikowski
M
Trasa C - 5,43 km
00:41:25
Park Skaryszewski
114 2749
Tomasz
Sikora
M
Trasa D - 9 km
00:53:17
SIENIAWA lubuska 
115 2750
Andżelika 
Rudnicka 
K
Trasa C - 5,43 km
00:29:23
Sieniawa Lubuska 
116 2751
Dagmara
Ledzion
K
Nordic Walking - 5 km
00:58:53
Arkonia Szczecin
117 2752
Robert
Ledzion
M
Nordic Walking - 5 km
00:44:35
Arkonka Szczecin
118 2753
Kamila
Kotlicka
K
Trasa C - 5,43 km
00:39:50
119 2754
Maciej
Kazubek
M
Trasa D - 9 km
01:15:59
warszawski Tarchomin
120 2755
Zbigniew
Falba
M
Trasa D - 9 km
00:48:17
Park Skaryszewski
121 2756
Korneliusz
ZIeliński
M
Trasa C - 5,43 km
00:27:43
Warszawa
122 2757
KRZYSZTOF
MARCINEK
M
Trasa C - 5,43 km
00:38:01
MIASTECZKO AKADEMICKIE W LUBLINIE
123 2758
Dorota
Świderek
K
Trasa D - 9 km
01:00:52
Lublin, Czechów
124 2759
Anna
Rusek
K
Trasa D - 9 km
00:54:46
Warszawa
125 2760
Maja
Szajkowska
K
Trasa A - 1,86 km
00:21:58
Dolinka Służewiecka
126 2761
Magdalena
Dec
K
Trasa C - 5,43 km
00:34:32
Park Skaryszewski
127 2762
Tomasz
Florek
M
Trasa C - 5,43 km
00:37:52
128 2763
Beata
Florek
K
Trasa C - 5,43 km
00:37:50
129 2764
Marzena
Berkowska
K
Nordic Walking - 5 km
00:35:56
Zaborów
130 2765
Joanna
Gasek
K
Trasa C - 5,43 km
00:37:02
Ząbki
131 2766
Marek
Kołomański
M
Trasa C - 5,43 km
00:25:14
WARSZAWA
132 2767
Marcin
Świderek
M
Nordic Walking - 5 km
00:44:30
Skierniewice
133 2768
Monika
Karólkowska 
K
Trasa C - 5,43 km
00:36:37
Bulwary Wiślane 
134 2769
Krzysztof
Żebrowski
M
Trasa C - 5,43 km
00:30:36
Cieksyn
135 2770
Sebastian
Paluch
M
Trasa C - 5,43 km
00:25:34
Warszawa Żoliborz
136 2771
Jacek
Karwowski
M
Trasa C - 5,43 km
00:23:05
Park Skaryszewski
137 2772
Urszula 
Sanikowska 
K
Trasa C - 5,43 km
00:44:12
Park Skaryszewski
138 2773
Lidia
Ostas
K
Trasa C - 5,43 km
00:44:04
Park Skaryszewski
139 2774
Kamil
Piotrowski
K
Trasa C - 5,43 km
01:27:14
Rembertow
140 2775
Iwona 
Jaszczuk 
K
Trasa C - 5,43 km
00:47:12
Rembertow
141 2776
Danuta 
Figat
K
Trasa C - 5,43 km
00:48:23
Rembertow
142 2777
Tomasz
Cieślak
M
Trasa C - 5,43 km
00:32:50
zielonka
143 2778
Adam
Macugowski 
M
Trasa D - 9 km
00:39:43
Park Skaryszewski
144 2779
Natalia
Paszak
K
Nordic Walking - 5 km
00:45:23
Wielki Klincz
145 2780
ROBERT
SZEWCZYK
M
Trasa C - 5,43 km
00:31:15
Rawa Mazowiecka 
146 2781
Katarzyna
Skierka
K
Trasa C - 5,43 km
00:33:00
Warszawa
147 2782
ERI
TSUKIOKA
K
Trasa C - 5,43 km
00:34:00
Pole Mokotowskie
148 2783
Yoriko
Terada
K
Trasa C - 5,43 km
00:34:00
Pole Mokotowskie
149 2784
Tomohiro
Ando
M
Trasa D - 9 km
00:47:09
Warszawa
150 2785
Toshiya
Fukushi
M
Trasa C - 5,43 km
00:26:30
Pole Mokotowskie
151 2786
Norihiro
Ishida
M
Trasa D - 9 km
00:41:57
Pole Mokotowskie
152 2787
Tomasz
Krzyżak
M
Trasa D - 9 km
00:53:33
Teresin
153 2788
Marcin
Sęk
M
Trasa C - 5,43 km
0:29:05
Pola Mokotowskie
154 2789
Agnieszka 
Wątroba 
K
Nordic Walking - 5 km
00:59:26
Las Padoły Libiąż 
155 2790
Kenichi
Matsuyama
M
Trasa D - 9 km
00:39:43
Pole Mokotowski
156 2791
Ireneusz
Mendrek
M
Trasa D - 9 km
00:56:44
Park Skaryszewski
157 2792
Amelia 
Mendrek
K
Trasa B - 250 m
00:01:39
Park Skaryszewski
158 2793
Julia
Ścibiorek
K
Trasa B - 250 m
00:02:55
159 2794
Bartosz 
Ścibiorek
M
Trasa C - 5,43 km
00:23:37
160 2795
Alicja
Roslen
K
Trasa B - 250 m
00:12:02
Warszawa
161 2796
Monika 
Wolska 
K
Trasa C - 5,43 km
00:33:42
Turka
162 2797
Rafał
Zając
M
Trasa D - 9 km
00:49:51
Łódź Górna
163 2798
Kaja 
Kosmala
K
Trasa B - 250 m
00:02:25
Park Skaryszewski
164 2799
Jakub
Traczyk
M
Trasa D - 9 km
00:46:15
Warszawa
165 2800
Patrycja
Lipka
K
Trasa D - 9 km
01:00:45
Łódź
166 2801
Teppei 
Izumi 
M
Trasa D - 9 km
00:45:02
Pole Mokotowskie
167 2802
Mariusz
Osial
M
Trasa D - 9 km
01:00:52
Płońsk
168 2803
Edyta
Orlińska 
K
Trasa D - 9 km
00:59:28
Płońsk 
169 2804
Rafał 
Laskowski 
M
Trasa D - 9 km
01:03:41
Wydmy biesiadczańskie w Mielcu 
170 2805
Adam
Bugajski
M
Trasa C - 5,43 km
00:21:57
Park Skaryszewski
171 2806
Łukasz
Sławiński
M
Trasa D - 9 km
00:51:16
Targówek
172 2807
Kinga
Dzierżanowska 
K
Trasa D - 9 km
00:51:16
173 2808
Łukasz
Domański
M
Trasa D - 9 km
00:42:02
Park Szczęśliwicki
174 2809
Kazimierz 
Traczyk 
M
Trasa D - 9 km
00:47:17
Warszawa 
175 2810
Andrzej 
Dąbrowski 
M
Trasa C - 5,43 km
00:52:57
Park Młochów 
176 2811
Aniela
Olechno
K
Trasa D - 9 km
00:54:43
Park Skaryszewski
177 2812
Olga
Kowalska
K
Trasa C - 5,43 km
00:27:10
Park Skaryszewski
178 2813
Yasuhito
Shikama
M
Trasa D - 9 km
00:44:41
Pole Mokotowskie
179 2814
Magdalena
Śliwińska
K
Trasa D - 9 km
01:04:50
Park Moczydło, Park Szymańskiego
180 2815
Kostiantyn
Korsakov
M
Trasa D - 9 km
00:42:35
Warszawa
181 2816
Grażyna
Jarząbek
K
Nordic Walking - 5 km
00:47:32
Puszcza kampinoska
182 2817
Maja
Kamińska
K
Trasa C - 5,43 km
00:41:25
Park Forty Korotyńskiego
183 2818
Tomasz
Wilk
M
Trasa C - 5,43 km
00:20:35
Wiązowna
184 2819
Zenon
Mościcki
M
Trasa D - 9 km
00:49:26
Rutki
185 2820
Yohei
Watanabe
M
Trasa D - 9 km
00:39:02
pole mokotwski
186 2821
Yohei
Watanabe
M
Trasa D - 9 km
00:39:02
Pole mokotwski
187 2822
Katarzyna
Trawińska
K
Trasa C - 5,43 km
00:41:56
Warszawa
188 2823
Piotr
Pasierbiński
M
Trasa C - 5,43 km
00:33:35
Kanie
189 2824
Bartosz
Koziński
M
Trasa D - 9 km
00:42:36
Warszawa
190 2825
Karolina
Stachelek
K
Trasa A - 1,86 km
00:14:11
Warszawa - Nad Balatonem
191 2826
Konrad
Szczerba
M
Trasa C - 5,43 km
00:46:07
Łódź
192 2827
Ula 
Bardadyn
K
Trasa C - 5,43 km
00:32:52
Bieg w dzielnicy Wola-Koło 
193 2828
Paweł
Głowacki
M
Trasa D - 9 km
00:37:12
Park Skaryszewski
194 2829
Edyta Katarzyna 
Dąbrowska
K
Nordic Walking - 5 km
00:58:00
Park Skaryszewski
195 2830
Joanna
Nodzykowska-Szarkowska
K
Nordic Walking - 5 km
00:58:00
Park Skaryszewski
196 2831
Paweł
Sienkiewicz
M
Trasa D - 9 km
00:43:39
Park Skaryszewski
197 2832
Kamil
Nadrowski
M
Trasa D - 9 km
00:36:48
Bełchatów
198 2833
Joanna
Pasternak
K
Trasa C - 5,43 km
00:48:45
Warszawa
199 2834
Monika
Wesołowska
K
Trasa C - 5,43 km
00:41:00
Warszawa
200 2835
Monika
Raczyńska
K
Nordic Walking - 5 km
00:49:29
Biała Podlaska
201 2836
Maria
Magdoń
K
Trasa C - 5,43 km
00:41:34
Warszawa
202 2837
Eliza
Jarmołowicz
K
Trasa C - 5,43 km
00:47:51
Ostrów Wielkopolski - Piaski
203 2838
Patryk
Piątek
M
Trasa C - 5,43 km
00:47:37
Ostrów Wielkopolski - Piaski
204 2839
Izabela
Masternak
K
Trasa C - 5,43 km
00:41:18
Dolina Służewiecka
205 2840
Katarzyna 
Nowaczyńska 
K
Trasa C - 5,43 km
00:35:00
Park Skaryszewski 
206 2841
Ewa
Ciosek 
K
Trasa C - 5,43 km
00:54:00
Kanałek ma Żoliborzu
207 2842
Julian
Majchrzak
M
Trasa D - 9 km
00:35:13
Warszawa
208 2843
Dariusz
Skwara
M
Trasa D - 9 km
00:45:59
Rzeszów, Bulwary Miejskie
209 2844
Marek
Maluchnik
M
Trasa C - 5,43 km
00:28:11
Nasielsk
210 2845
Lena
Włodarczyk
K
Trasa A - 1,86 km
18:55:00
Park Skaryszewski
211 2846
Katarzyna
Dąbrowska
K
Trasa C - 5,43 km
00:35:59
Park Skaryszewski
212 2847
Rafal
Jureczko
M
Trasa D - 9 km
00:50:50
Olkusz
213 2848
Zenon
Moscicki
M
Trasa D - 9 km
0:49:26
Rutki