Bieg Flagi (wirtualny) – wyniki

Wyniki Biegu Flagi (wirtualnego)
Wpisz swój wynik Biegu Flagi (wirtualnego).
*
*
*
*
*
*
*
 : 
 : 
*

WYNIKI

Entries
384
Export to  
# Id Imię Nazwisko Płeć Rodzaj aktywności Pokonany dystans (zaokrąglony do 1 km) Podaj czas biegu Miejsce Biegu
1 1536
Marek
Konopacki
M
Teren
11
01:04:17
okolice OTWOCKA
2 1537
Hubert
Tyjas
M
Teren
5
00:45:23
Lelów 
3 1538
Roman
Rożkowski
M
Teren
6
00:43:36
 Śrem
4 1539
Wiktor
Nowak
M
Teren
9
00:51:49
okolice Inowrocławia
5 1540
Kamil 
Olejniczak
M
Teren
10
00:41:30
Kutno
6 1541
Robert 
Woźniak
M
Teren
8
00:43:15
Lasek Dębiński
7 1542
Adam
Błaszczyk
M
Teren
6
00:31:46
8 1543
Tomasz
Urbański
M
Teren
6
00:30:34
Białogard
9 1544
Rafał
Jakubik
M
Bieżnia
5
00:29:35
Kobyłka
10 1545
Tomasz
Kapica
M
Teren
501
00:43:22
Warszawa
11 1546
Jacek
Borkowski
M
Bieżnia
5
00:27:20
Warszawa
12 1547
Urszula
Zawiślak
K
Bieżnia
5
00:36:38
Kraków
13 1548
GEMMA
ARANDA
K
Teren
5
00:35:05
Sobiekursk
14 1549
Mateusz
Barzyk
M
Teren
14
01:18:43
Piotrkow Trybunalski
15 1550
Małgorzata
Roszkowska-Kazała
K
Teren
-5
00:35:00
Most Północny, Warszawa
16 1551
Marcin
Krzywiec
M
Teren
5
00:24:26
Police
17 1552
Robert
Umiński
M
Teren
10
00:55:59
Bydgoszcz
18 1553
Łukasz 
Sajduda
M
Teren
8.320
00:46:34
Bełchatów 
19 1554
Mariusz 
Jarczewski 
M
Teren
10
01:07:53
Kalisz 
20 1555
Honorata
Jamroży
K
Teren
2
00:16:01
Toruń
21 1556
Anna
Jamroży
K
Teren
2
00:15:55
Toruń
22 1557
Andrzej
Skolik
M
Teren
7
00:48:03
Cybulice Małe
23 1558
Robert
Toboła
M
Teren
12.73
01:13:13
LESZNO
24 1559
Tadeusz 
Flak 
M
Teren
11.85
01:09:34
59-160 Radwanice 
25 1560
Marek
Trybuła
M
Teren
5
00:40:26
26 1561
Oliwia
Źet
K
Teren
1
00:05:00
Sochaczew 
27 1562
Magdalena
Trybuła
K
Teren
6
00:41:22
28 1563
Patryk 
Żet
M
Teren
5
00:37:15
Sochaczew 
29 1564
Anna
Żet
K
Teren
5
00:31:41
Sochaczew
30 1565
Mariusz 
Gałuszka 
M
Teren
11
01:16:08
Norwegia, Nes
31 1566
Marek 
Niemiec 
M
Teren
16
01:25:48
Gdynia 
32 1567
Norbert
Sabat
M
Teren
13
01:00:04
Warszawa
33 1568
Ewelina
Giejda
K
Teren
5.06
01:11:17
Zajączków-Darowne
34 1569
Ireneusz
Stolc
M
Teren
7
00:41:39
Gołubie
35 1570
Anna 
Brygier 
K
Teren
8.5
00:53:51
36 1571
MARIUSZ
PAŃCZYSZYN
M
Teren
11
00:59:03
Nysa
37 1572
Artur
Górski
M
Teren
5
00:29:55
Osterweddingen Niemcy
38 1573
Marek 
Graffunder
M
Teren
5.5
00:34:36
Strzelce Krajeńskie 
39 1574
Jaroslaw
Rech
M
Teren
10
00:41:33
Kępa Potocka
40 1575
Sylwia
Nieporecka
K
Teren
5.08
00:28:09
Kepa Potocka Warszawa
41 1576
Mariusz
Nawrocki
M
Teren
12
01:03:19
Lututów
42 1577
Iwona 
Sk So
K
Teren
9
01:09:07
Opatów 
43 1578
Anna
Szewczykowska
K
Teren
10
00:45:43
Parzniew-Brwinów
44 1579
Piotr
Świstak
M
Teren
5
00:31:30
Warszawa
45 1580
Jolanta
Bednarska
K
Teren
6
00:33:13
Tarnobrzeg
46 1581
Izabela
Stachelek
K
Teren
5
00:37:15
Warszawa
47 1582
Tomasz
Rębiś 
M
Teren
8
00:49:10
Kozienicki Park Krajobrazowy
48 1583
Dariusz
Walczuk
M
Teren
5
00:34:14
Warszawa
49 1584
Patrycja
Chudzińska
K
Teren
5.00
00:32:55
Wrocław
50 1585
Natalia
Kielak
K
Teren
5
00:31:30
Warszawa
51 1586
Maciej
Banasiuk
M
Teren
10
00:49:49
WARSZAWA
52 1587
Katarzyna
Brzozowska
K
Teren
13
01:14:18
Wilanów
53 1588
Jacek
Bajorek
M
Teren
5
00:36:08
Wyszków 
54 1589
Małgorzata 
Kwiatkowska
K
Teren
5
00:35:16
Warszawa
55 1590
STANISŁAW
Topolewski
M
Teren
8
00:48:09
Warszawa
56 1591
KRYSTYNA
SZOT
K
Teren
5.02
00:53:02
RADAWNICA
57 1592
Bartosz
Dubas
M
Teren
5
00:26:56
Poznań
58 1593
Sylwia
Seifert
K
Bieżnia
5
00:42:31
Poznań
59 1594
Marcin
Barwicki
M
Teren
10
01:19:00
Mazowiecki Park Krajobrazowy, Wesoła
60 1595
Maciej
Jakubowski
M
Teren
5
00:40:39
Gdańsk
61 1596
Jacek
Bzura
M
Teren
10
00:41:52
Warszawa, Kępa Potocka
62 1597
Laura
Lesniakiewicz 
K
Teren
6
00:49:18
Frankfurt am Main/ Niemcy
63 1598
Rita
Chajduga
K
Teren
6
00:49:23
Frankfurt am Main /Niemcy 
64 1599
Piotr
Łaba
M
Teren
5
00:29:13
Zielonka
65 1600
Agnieszka 
Dziełakowska 
K
Teren
8
00:55:48
Głogów 
66 1601
Waldemar
Biskupski 
M
Teren
5
00:29:32
Wagowo 
67 1602
Monika
Gawron
K
Teren
2
00:22:34
Łosiowe Błota
68 1603
Honorata
Jaros
M
Teren
5
00:27:36
Warszawa
69 1604
Tomasz
Stefaniuk
M
Teren
10
01:01:40
Zalew Bandrowskiego 
70 1605
Damian 
Mika 
M
Teren
5
00:33:00
Racibórz 
71 1606
Grzegorz
Jóźwik
M
Teren
7
00:34:41
Las Kabacki
72 1607
Maciej
Mieszkowski
M
Teren
18
01:36:33
Puszcza Kampinoska
73 1608
Jarosław
Siess
M
Teren
10
00:57:02
Pabianice
74 1609
Sebastian
Wróbel
M
Teren
5
00:28:58
Warszawa
75 1610
Aleksander
Janiszewski
M
Teren
5
00:37:33
Warszawa
76 1611
Artur 
Figzał 
M
Teren
5
00:33:18
Jaskrów 
77 1612
Krzysztof
Bocheński
M
Teren
10
00:59:43
Wilczna
78 1613
Justyna
Bocheńska
K
Teren
10
00:59:50
79 1614
Anna
Kalupa
K
Teren
5
00:34:55
Daniłówka Pierwsza 
80 1615
Maciej 
Konarski 
M
Teren
10
00:45:01
Las
81 1616
Paweł
Rzosiński
M
Teren
6
00:40:09
Bartoszyce
82 1617
Adam
Chrzanowski
M
Teren
5
00:24:14
Radziejów
83 1618
Krzysztof
Krotos
M
Teren
22
02:24:40
Gliwice
84 1619
Ryszard
Fałatowicz
M
Teren
7
00:51:45
Mazowiecki Park Krajobrazowy Otwock - Karczew
85 1620
Anna 
Gawraczyńska
K
Teren
11
01:23:17
Warszawa
86 1621
Kasia 
Szewczyk
K
Teren
6
00:33:06
Borzymowice
87 1622
Maciej
Grześkowiak
M
Teren
10
00:55:10
Gmina Kościan
88 1623
Jan
Grześkowiak
M
Teren
10
00:55:13
Gmina Kościan
89 1624
Anita
Telakowska
K
Teren
5
00:30:35
Warszawa
90 1625
Marcin
Telakowski
M
Teren
5.01
00:31:22
Warszawa
91 1626
Konrad
Staszewski
M
Teren
5
00:37:08
Sosnowiec, Las Zagórski
92 1627
Jakub
Urbaniak
M
Teren
5
00:25:59
Sątopy
93 1628
Karol 
Koclęga 
M
Teren
5
00:28:00
Ujków Nowy 
94 1629
Eliza
Kacprzyk 
K
Teren
4
00:45:06
Przedborz
95 1630
Paweł
Pindral
M
Teren
10
00:57:00
Tarnowskie Góry 
96 1631
Magdalena
Pluskota
K
Teren
5
00:45:07
Komorniki
97 1632
Dariusz
Kowalewski
M
Teren
21
01:54:00
Gm. Długołęka
98 1633
Przemysław
Woźniak
M
Teren
5
00:24:36
Bielice
99 1634
Mariusz
Koziatek
M
Teren
11
01:08:33
Warszawa
100 1635
Rafał
Budzyń
M
Teren
6
00:32:11
Dąbrowa Górnicza
101 1636
Paweł
Zazula
M
Teren
8
01:15:13
Jarosław
102 1637
Tomasz
Dębski
M
Teren
12
00:58:41
Kwidzyn
103 1638
Piotr
Wymazała
M
Teren
6
00:39:06
Strzegom
104 1639
Sebastian
Michnowski
M
Teren
18
01:33:31
Warszawa
105 1640
Marek
Majewski
M
Teren
5
00:32:16
Warszawa
106 1641
Paweł
RAKOCZY
M
Teren
10
00:55:16
Milanówek
107 1642
Piotr
Łaska
M
Teren
8
00:34:56
Las Trzebiatowski- Trzebiatów 
108 1643
Dorota
RAKOCZY
K
Teren
10
00:57:27
Milanówek
109 1644
Justyna
Kałuża
K
Teren
5
00:29:33
Schandelo
110 1645
Mirosław
Szyszka
M
Teren
10
01:07:35
Park Moczydło
111 1646
Krystyna
Furtak
K
Teren
5
21:58:00
Warszawa
112 1647
Monika
Mendes Marques 
K
Teren
5
01:00:26
Weil am Rhein, Niemcy 
113 1648
Rafał
Machera
M
Teren
10
00:46:29
Koniecpol
114 1649
Anna Maria
Sitkiewicz
K
Teren
6
01:05:44
Las Młochowski, Nadarzyn
115 1650
iza
Pływaczyk 
K
Teren
5.03
00:43:23
Las
116 1651
ŁUKASZ
ZAWIDZKI
M
Teren
10
01:07:00
Ostrów Wielkopolski
117 1652
Katarzyna 
maziarczyk-kotwica
K
Teren
5
00:32:28
Hermanowice
118 1653
Tadeusz
Dudziak
M
Teren
10
00:57:19
Branice
119 1654
Jarosław
Kilkowski
M
Teren
5
00:40:09
Rowy
120 1655
Bogdan 
Pawlak 
M
Teren
5
00:24:36
Dąbrowica Duża  - leśnymi drogami
121 1656
Joanna
Kilkowska
K
Teren
5
00:40:39
Rowy
122 1657
Rafał
Jaskólski
M
Teren
3
00:30:00
Leszno
123 1658
Alina
Jaskólska
K
Teren
3
00:30:00
Leszno
124 1659
Julian
Majchrzak 
M
Teren
7
00:29:52
Las Kabacki, Warszawa
125 1660
Piotr
Sławiński
M
Teren
3
00:15:10
Las Kabacki
126 1661
Sylwester 
Klimowicz 
M
Teren
7
00:47:03
Tychy
127 1662
Ryszard
Nagorski
M
Teren
5.0
00:43:22
Ciechocinek
128 1663
Jarosław
Wąsik
M
Teren
5
00:25:34
Oborniki Śląskie
129 1664
Grzegorz
Stańczyk
M
Teren
5
00:29:15
Zielonka
130 1665
Ilona
Górska
K
Teren
10
00:58:34
Gdynia
131 1666
Piotr
Mateńka
M
Teren
10
00:53:52
Janów k. Kowies
132 1667
Patrycja
Jasińska
K
Teren
20
02:02:05
Warszawa
133 1668
Sylwia
Szmigiel
K
Teren
15
01:04:40
Wanacja
134 1669
Joanna
Barchanowska
K
Teren
5
00:34:48
Gliwice
135 1670
Tomasz
Polewaczyk
M
Teren
18
01:20:36
Turośl
136 1671
Jacek
Leleniewski
M
Teren
10
00:53:29
Rybnik, bulwary 
137 1672
Tomasz
Merza
M
Teren
9
00:48:42
Żagań
138 1673
GENADIUSZ
CIEMNOŁOŃSKI
M
Teren
17
02:39:23
LAS TRZEBIESŁAWSKI - UJEJSCE DABROWA GÓRNICZA
139 1674
Krzysztof 
Małodobry 
M
Teren
5
00:34:56
Barlinek
140 1675
Klaudia
Kowalczyk
K
Teren
10
01:22:47
Las Kabacki Warszawa
141 1676
Arkadiusz 
Kownacki 
M
Teren
5.15
00:34:45
Witkowo 
142 1677
Wiesław
Gumiński
M
Teren
5
00:28:04
Nowy Dwór Mazowiecki
143 1678
Joanna
Kajdanek 
K
Teren
5
00:36:08
Katy Wrocławskie 
144 1679
Robert
Bartczak
M
Teren
16.4
01:32:56
Warszawa
145 1680
Tomasz
Kasjaniuk
M
Teren
5
00:27:29
Milejczyce
146 1681
Joanna
Jaworska
K
Teren
5
00:35:40
Warszawa
147 1682
Agnieszka
Torzewska
K
Teren
10
01:02:08
Żoliborz, Wybrzeże Gdyńskie
148 1683
Przemek
Szałkowski
M
Teren
10
00:55:31
Stara Miłosna
149 1684
Szymon
Drabczyk
M
Teren
-11
01:06:45
Warszawa
150 1685
Janusz
Torzewski
M
Teren
10
01:02:09
Żoliborz, Wybrzeże Gdyńskie
151 1686
Robert
Wójcik 
M
Teren
5
00:32:49
Kaliszki
152 1687
Agnieszka
Wójcik
K
Teren
5
00:32:56
153 1688
Przemysław
Bodo
M
Teren
17
01:14:32
Skarżysko Kościelne
154 1689
Anna
Blim
K
Teren
5
00:32:49
Konin
155 1690
Jacek Expedyt
Domański
M
Teren
10
01:18:12
Park Skaryszewski
156 1691
Łukasz 
Piech 
M
Teren
10
01:07:49
Jaworze 
157 1692
Rafał 
Kubiak 
M
Teren
5.3
00:23:13
Łagiewniki 
158 1693
Łukasz
Pączkowski 
M
Teren
5
00:37:51
KOSZALIN wodna dolina
159 1694
Marek
Wlodarczyk
M
Teren
18
01:48:00
Koniecpol
160 1695
Janusz
Piech
M
Teren
11
01:12:29
Jaworze
161 1696
Izabela
Piech
K
Teren
8.04
00:58:47
Jaworze
162 1697
Marcin 
Grabowicz 
M
Teren
5
00:30:37
Poznań 
163 1698
Jarosław
Górniak
M
Teren
3
00:24:05
Pogorze
164 1699
Małgorzata 
Szymura 
K
Teren
5
00:34:09
Enniscorthy
165 1700
Justyna 
Jaworska 
K
Bieżnia
5
00:21:36
Puławy 
166 1701
Łukasz
Polak
M
Teren
11
01:44:13
Oborniki Śląskie
167 1702
Aleksandra 
Pytel
K
Teren
6.27
00:49:11
Staw rzęsa :) Siemianowice Śląskie 
168 1703
Bartosz
Jabłonka
M
Teren
5
00:28:22
169 1704
Przemysław
Krzemiński
M
Teren
10
00:59:11
Dąbrowa Górnicza
170 1705
Ewa
Świsłocka
K
Teren
8.6
02:05:03
Mikoszewo
171 1706
Małgorzata 
Kapica 
K
Teren
6.35
00:41:44
Siemianowice Śląskie :) staw rzęsa 
172 1707
Karina
Fruba
K
Teren
8
00:57:20
Redzikowo
173 1708
Elżbieta
Ołdytowska
K
Teren
6
00:41:35
Puszcza Knyszyńska- Rezerwat Jesionowe Góry
174 1709
MARIUSZ
KOŃKA
M
Teren
5
00:40:18
WIEŻA CIŚNIEŃ
175 1710
Tomasz 
Lech
M
Teren
6
00:27:52
Karolewo
176 1711
Bartłomiej
Błachuta
M
Teren
7
00:34:46
Olchowa
177 1712
Jolanta
Cymborska
K
Teren
26
02:49:12
Warszawa
178 1713
Dariusz
Charaputa
M
Teren
6
00:33:37
Kępno
179 1714
Tomasz
Mikuła
M
Teren
5
00:45:12
Warszawa 
180 1715
Mieczysław
Cysewski
M
Teren
6
00:36:57
Grudziądz
181 1716
Weronika
Cysewskia
K
Teren
5
00:32:35
Grudziądz
182 1717
Jakub
Mikuła
M
Teren
5
00:45:12
Warszawa
183 1718
Julia
Mikuła
K
Teren
5
00:45:12
Warszawa
184 1719
Grzegorz
Granecki
M
Teren
4
00:22:24
Borki
185 1720
Piotr
Rzepecki
M
Teren
6
00:39:17
Strzegom
186 1721
Iwona
Kawulak
K
Teren
7.91
00:53:13
Bojszowy
187 1722
Adam 
Sykut
M
Teren
11
00:56:41
Warszawa
188 1723
Agnieszka
Teska
K
Teren
9
00:59:00
Las Klęczkowo
189 1724
Maciej 
Nowak 
M
Teren
5
00:26:26
Poznań 
190 1725
Mirosław
ARTYSZUK
M
Teren
5
00:23:09
Warszawa
191 1726
Aneta
Król
K
Teren
5.55
00:36:48
Chełm
192 1727
Anita
Matyskiel
K
Teren
5
00:52:02
Park Regana Gdańsk 
193 1728
Klaudia
Kłaput
K
Teren
5.03
00:29:07
Wadowice
194 1729
Rafał
Rusztecki
M
Teren
11
01:10:09
Warszawa
195 1730
Paweł
Gowin
M
Teren
5.0
00:28:02
Żywiec
196 1731
Paweł
Szczepkowski
M
Teren
7
00:39:25
Lasy Rembertowskie
197 1732
Kamila
Kotlicka
K
Teren
10
01:25:18
Gdańsk
198 1733
Kazimierz
Traczyk
M
Teren
10
01:10:15
199 1734
Aleksander
Hasiak
M
Teren
5
00:27:29
okolice Nysy
200 1735
Katarzyna
Michalska-Hasiak
K
Teren
6
00:37:56
okolice Nysy
201 1736
Marcin
Szczeszek
M
Teren
5
00:25:16
Wolsztyn
202 1737
Grzegorz
Chojnicki
M
Teren
5
00:30:15
Toruń
203 1738
Maciej
Kazubek
M
Teren
6
00:49:26
Warszawa
204 1739
Iwona
Molitorys
M
Teren
4
00:35:21
Kacwin
205 1740
Marek
Molitorys
M
Teren
11
01:25:45
Góry
206 1741
Mateusz
Pryca
M
Teren
5
00:38:16
Chynów
207 1742
Arkadiusz
Szmigiero
M
Teren
5
00:54:51
Ustka
208 1743
Adrianna
Szmigiero
K
Teren
5
00:54:51
Ustka
209 1744
TOMASZ
LIJEWSKI
M
Teren
20
01:55:36
SWARZĘDZ
210 1745
Konrad
Woźniak
M
Teren
5
00:29:11
Wrocław
211 1746
Sonia
Barwicka
K
Teren
5
00:29:10
Wrocław
212 1747
Paweł
Sobczyński
M
Teren
13
01:04:40
Tyczek
213 1748
Maria 
Kutniewska 
K
Teren
5
00:36:00
Teren 
214 1749
Tomasz
Przybylski
M
Teren
5
-2:21:37
Sosnowiec
215 1750
Tomasz
Przybylski
M
Teren
5
00:21:37
Sosnowiec
216 1751
Monika
Boba
K
Teren
5
00:35:45
Chrzanów
217 1752
Marcin
Ciosek
M
Teren
10
01:07:14
Siedlce
218 1753
Aneta
Witas
K
Teren
10
00:54:40
Puszcza Kampinowska
219 1754
Arkadiusz
Wojtaluk
M
Teren
5
00:27:30
Fort Bema Warszawa
220 1755
Jaromir
Witas
M
Teren
10
01:03:00
221 1756
Anita
Zielińska
K
Teren
11.21
01:16:24
Witkowo
222 1757
Piotr
Rykaczewski
M
Teren
11
00:54:38
Strzegowo
223 1758
Andrzej
Krochmal
M
Teren
11
01:49:48
Celestynów
224 1759
Krzysztof
Łubiński
M
Teren
10
00:52:37
Łódź 
225 1760
Mirosław 
Gibas 
M
Teren
11
00:57:26
Warszawa 
226 1761
Artur
Szyszkowski
M
Teren
11
01:16:08
Świętoszów
227 1762
Marcin 
Maksymowicz 
M
Teren
10
00:43:14
Wiązowna
228 1763
Marcin
Marszałek
M
Teren
10
00:45:32
Warszawa
229 1764
Krzysztof
Hankus
M
Teren
11
00:57:47
Katowice - Las Murckowski
230 1765
Jakub
Mendocha
M
Teren
15
01:36:52
Marysin
231 1766
Milena
Chmielewska-Boruch
K
Teren
13
01:02:17
Mrągowo
232 1767
Joanna
Kilar
K
Teren
5.55
00:36:48
Chełm
233 1768
Jan 
Marondel
M
Teren
10
01:40:10
las
234 1769
Katarzyna
Marondel
K
Teren
10
01:40:10
las
235 1770
Maciej
Kryczka
M
Teren
12
01:20:02
236 1771
Kmail
Nowosad
M
Teren
4
00:27:46
237 1772
Sylwia
Urban
K
Teren
5
00:29:19
Warszawa
238 1773
Danuta
Traczyk 
K
Teren
5
00:42:15
239 1774
Roksana 
Maksysz 
K
Teren
5
00:41:38
Wojkowice 
240 1775
Tomi 
Blant 
M
Teren
7.53
02:19:00
Sosnowiec 
241 1776
Andrzej
Szerszeń
M
Teren
6
00:39:50
Chotomów
242 1777
Marcin
Górski
M
Teren
10
01:02:30
Warszawa
243 1778
Tomasz 
Zieliński
M
Bieżnia
10
00:57:30
Dom
244 1779
Paulina
Mikołajczewska
K
Teren
4
00:22:45
Chojnów
245 1780
Damian
Mikołajczewski
M
Teren
4
00:20:00
Chojnów
246 1781
JÓZEF
DZIEDZIC
M
Teren
5
00:24:05
WOŁOMIN
247 1782
Zbigniew 
Kaniak 
M
Teren
12
02:24:58
Okolice Nowego Miasta 
248 1783
Łukasz
Gniazdowski
M
Teren
2
00:09:53
Elbląg
249 1784
Krzysztof
Krupa
M
Teren
5
00:36:11
250 1785
Piotr 
SULEJCZYK 
M
Teren
8
00:49:48
Budy Baczackie 
251 1786
Barbara
Hawryszko
K
Teren
5
00:40:01
Wieliczka
252 1787
Jacek
Iwaniuk
M
Teren
6
00:57:34
Warszawa, Wola
253 1788
Agnieszka
Stepniewska
K
Teren
5
00:29:03
254 1789
Paweł
Czernikowski
M
Teren
11
00:58:27
Gorzyce
255 1790
Dominika
Waś
K
Teren
11
01:10:19
Elbląg
256 1791
Janusz
Gutkowski
M
Teren
5
00:26:52
Puscza Kampinoska 
257 1792
Michał 
Smyka 
M
Teren
5
00:27:30
258 1793
Józef
Szymura
M
Teren
10
01:04:57
Tarnowskie Góry
259 1794
Arkadiusz 
Kujawski 
M
Teren
21
02:15:00
Bartąg
260 1795
Anna
Majorkowska
K
Teren
5
00:28:50
Bydgoszcz
261 1796
Tomasz
Konwalinka
M
Teren
6
00:32:25
Sosnowiec
262 1797
Piotr 
Augustynowicz 
M
Teren
10
01:35:00
Ciechocinek
263 1798
Wojciech 
Krajnik
M
Teren
8
00:44:48
Grudziądz
264 1799
Radosław
Skup
M
Teren
5
00:30:29
Golice
265 1800
Paweł
Szymanik
M
Teren
10
00:56:29
Las Bielanski
266 1801
Joanna
Pędziwiatr
K
Teren
7.17
00:54:04
Olsztyn
267 1802
Anna 
Jaszewska-Mosak 
K
Bieżnia
10
01:17:23
Pułtusk 
268 1803
Grzegorz 
Kornalski 
M
Teren
15
01:12:35
Rother valley, Sheffield 
269 1804
Dariusz
Bagnicki
M
Teren
5
00:27:10
Nowy Dwór Mazowiecki
270 1805
Arkadiusz
Wójcik
M
Teren
5
00:28:24
Mińsk Mazowiecki
271 1806
Anna
Kalupa
K
Teren
5
00:36:06
Małkinia
272 1807
Joanna
Walesz
K
Teren
6
00:48:18
Jaworzno
273 1808
Andrzej
Fruba
M
Teren
5
00:37:34
Redzikowo i okolice
274 1809
Artur 
Dzielak 
M
Teren
5
00:28:44
Inowrocław 
275 1810
Tomasz
Łączyński
M
Teren
7.05
00:46:04
Lasy Kobylnickie
276 1811
Ernest
Misiurek
M
Teren
6
00:30:28
Bedzin
277 1812
Radek
Gozdek
M
Teren
19
01:34:24
dookoła lasu Bielańskiego
278 1813
Radosław
Borszcz
M
Teren
9
00:52:23
Rybnik
279 1814
Tomasz
Kuna
M
Teren
6
01:26:02
Łódź
280 1815
Kostiantyn
Korsakov
M
Teren
16
01:24:02
Warszawa
281 1816
Dariusz
Jaworek
M
Teren
6
00:38:54
Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswartą
282 1817
Tomasz
Adamowski
M
Bieżnia
5
00:24:51
Wągrowiec
283 1818
Krzysztof 
Hauk
M
Bieżnia
5
00:45:00
284 1819
Arkadiusz 
Pietraś
M
Teren
5
19:00:00
285 1820
Dariusz
Litwiński
M
Teren
5
00:28:04
Warszawa
286 1821
Marek
Maluchnik
M
Teren
5
00:25:59
Nasielsk
287 1822
Dawid
Sobczyk
M
Teren
10
00:57:40
Tworóg
288 1823
Marcin
Jędrzejewski
M
Teren
10
01:03:44
Pruszków
289 1824
Radosław
Wiśniewski
M
Teren
17
01:45:33
Łódź Las Łagiewnicki
290 1825
Piotr
Cudak
M
Teren
2.98
00:21:22
Wiśnia Mala
291 1826
Agata
Kin-Cudak
K
Teren
1.49
00:31:40
Wiśnia Mala
292 1827
Ania
Cofalska
K
Teren
2.97
00:31:09
Wiśnia Mala
293 1828
JACENTY. G. 
Grzelec
M
Teren
10
00:59:17
Katowice
294 1829
GRZEGORZ
Kruczek
M
Teren
6
00:36:45
Wilczkowice
295 1830
Tomasz 
Wilk
M
Teren
6
00:40:42
Miechów 
296 1831
Wiesław
Wojnowski
M
Teren
12
01:02:55
Gdańsk
297 1832
Robert
Płaczkiewicz
M
Teren
11
00:59:07
Bydgoszcz
298 1833
Damian
Sucholewski
M
Teren
10
00:46:02
Powiat Piaseczyński
299 1834
violetta
czworowska
K
Teren
13
01:28:05
tereny kępna
300 1835
Adam
Budziarek
M
Teren
11
01:16:42
Gdańsk
301 1836
Łukasz
Kiełbasiński
M
Teren
6
00:30:49
Poznań
302 1837
Paweł
Tomala
M
Teren
5
00:24:46
Giżycko
303 1838
Magdalena 
Liberadzka 
K
Teren
8
00:50:36
Warszawa
304 1839
Marcin
Oksieniuk
M
Teren
5
00:32:16
Wolica
305 1840
Łukasz 
Malec 
M
Teren
8
00:42:05
306 1841
Leszek
Borkowski
M
Teren
6
00:51:06
307 1842
Adam
Podraza
M
Teren
5
00:28:44
Jodłowa
308 1843
Paulina
Pichlińska
K
Teren
6
00:32:08
Częstochowa
309 1844
Maciej 
zIELIŃSKI
M
Teren
5
00:32:44
Wał  przy Wiśle 
310 1845
Arek
Żotkiewicz
M
Bieżnia
14
01:20:50
Warszawa
311 1846
Paweł
Marcinkowski
M
Teren
13.45
01:09:36
Świebodzin
312 1847
Monika
Lechonczak
K
Teren
5
00:36:00
Las
313 1848
Mirek
Rzepka
M
Teren
6
00:32:16
Puszcza Kampinoska
314 1849
Alicja
Jaworska-Żotkiewicz
K
Bieżnia
5
01:00:00
Warszawa
315 1850
Witold
Żotkiewicz
M
Bieżnia
5
00:35:00
Warszawa
316 1851
Piotr
Sulkowski
M
Teren
10
01:06:00
Ciemny las :)
317 1852
Adam
Pustelnik
M
Teren
10
01:16:40
Zalesie Górne, Ustanów 
318 1853
Michał 
FRANK
M
Teren
11
00:59:48
Okolice Legionowa 
319 1854
JÓZEF
DZIEDZIC
M
Teren
5
00:24:05
WOŁOMIN
320 1855
Dawid
Gwóżdż
M
Teren
5
00:41:56
strzelce opolskie
321 1856
Magdalena 
Mikołajczak 
K
Teren
5
00:29:47
Poznań 
322 1857
Jarosław
Kluziak
M
Teren
7
00:42:58
Warszawa
323 1858
Krzysztof
PIGUŁA
M
Teren
3
00:27:30
Łódź, ul.Rymanowska
324 1859
Krzysztof
Godlewski
M
Teren
24
01:27:03
Warszawa
325 1860
Mariola
Tomaszewska
K
Teren
5
00:29:29
Warszawa
326 1861
Katarzyna
Karasiewicz
K
Teren
10
00:59:31
las miejscowość Kuligów
327 1862
Katarzyna
Olczyk
K
Teren
5
00:39:56
Las Kabacki
328 1863
Karolina
Sajewska
K
Teren
5
00:33:44
Warszawa
329 1864
Wojciech
Petryka
M
Teren
10
01:02:30
330 1865
Wojciech
Więczkowski
M
Teren
10
00:59:13
WARSZAWA
331 1866
Arkadiusz 
Baranowicz
M
Teren
10
00:59:50
Ruda Śląska
332 1867
Justyna
Chronowska 
K
Teren
5
00:22:29
Katowice 
333 1868
Grzegorz
Hadrys
M
Teren
10
01:14:00
Wroclaw
334 1869
Justyna
Kopytko
K
Teren
5
00:44:28
Żerków
335 1870
Karol
Prejs
M
Teren
6
00:34:32
Katowice
336 1871
Łukasz
Pikaus
M
Teren
10
00:49:58
Witnica
337 1872
Bartłomiej
Lubaś
M
Bieżnia
2
00:21:34
Mielec
338 1873
Piotr
DZIEPAK
M
Teren
5
00:30:04
Wola Mrokowska
339 1874
Katarzyna 
Kowalczyk
K
Teren
13
01:28:48
Buxtehude
340 1875
Katarzyna
Stachowiak
K
Teren
10
00:50:57
Wilga
341 1876
Łukasz
Adamczewski
M
Teren
5
00:28:20
Łódź
342 1877
Paweł
Szafarczyk
M
Teren
7
00:44:14
Katowice
343 1878
Ewelina
Meler
K
Teren
7
00:44:11
Katowice
344 1879
Michał
Nonas
M
Teren
3
00:24:00
Warszawa
345 1880
Arkadiusz
Warzecha
M
Teren
11
00:59:26
Tychy
346 1881
Szymon
Antczak
M
Teren
17
01:29:21
Piotrków Trybunalski
347 1882
Szymon
Antczak
M
Teren
17
01:29:21
Sławoszew
348 1883
Dariusz
Czerwiński
M
Teren
11
01:00:55
Police
349 1884
Malgorzata
Nawalaniec
K
Teren
5
00:35:22
Chrzanów 
350 1885
Marcin
Aleksiuk
M
Teren
5
00:30:45
Las
351 1886
Rafał
Sawada
M
Teren
11
00:52:30
Sieniawa-Łagów 
352 1887
Ryszard
Niemiec
M
Teren
7
01:09:45
Suchedniów
353 1888
Marta
Przybyło
K
Teren
6
00:48:23
Mrągowo
354 1889
Barbara
Popek
K
Teren
5
00:25:05
Jastrzębie-Zdrój
355 1890
Jerzy
Staniszewski
M
Bieżnia
5
00:35:46
Gdansk
356 1891
Damian
Bechta
M
Teren
5
00:24:01
Las Porosiuki
357 1892
Piotr
Jankowski 
M
Teren
5
00:22:16
Poznań 
358 1893
Tomasz 
Zieliński 
M
Teren
10
00:53:16
Warszawa, Bemowo 
359 1894
Daniel
Abramowicz
M
Teren
12
01:05:30
Rejowiec Fabryczny
360 1895
Wojciech
Sławiński
M
Teren
10
00:52:20
Siekierki
361 1896
Aleksander
Stasiak
M
Teren
17
02:40:-1
Poręba
362 1897
Adam
Lipko
M
Teren
8
00:53:36
Slawatycze
363 1898
Sebastian
Rosiński
M
Teren
20
01:54:25
Krobia
364 1899
Jarosław
Kosiaty
M
Bieżnia
5
00:34:12
Warszawa
365 1900
Jacek Expedyt
Domański
M
Teren
10
01:18:12
Park Skaryszewski
366 1901
Paulina
Jasionowska
K
Teren
6
00:49:31
Gdynia-Rezerwat przyrody Cisowa
367 1902
Anna
Krolik
K
Teren
6.5
00:40:55
Koronowo
368 1903
Przemysław
Makiłło
M
Teren
5
00:32:25
Koziegłowy - Poznań
369 1904
anna
szewczykowska
K
Teren
10
00:45:43
Parzniew - Brwinów
370 1905
Monika
Merklinghaus-Kober
K
Teren
5
00:34:31
Kościan
371 1906
Renata
Martyniuk
K
Teren
7
01:24:54
Warszawa, Park Łazienki Królewskie
372 1907
Łukasz
Armatys
M
Teren
10
00:57:23
Górowychy
373 1908
Daniel
Nowak
M
Teren
5
00:25:33
Poznan
374 1909
Emil
Pietralik 
M
Teren
5.18
00:35:19
Rzeszówek
375 1910
Łukasz
Ciesielski
M
Teren
10.5
00:59:14
Ostrów 
376 1911
Jacek Expedyt
Domański
M
Teren
5
00:25:10
Warszawa,Park Skarczewski
377 1912
Jacek Ekspedyt
Domański
M
Teren
-7
00:51:29
Warszawa,Park Skaryszewski
378 1913
Robert
Umiński
M
Teren
28
02:41:21
Bydgoszcz
379 1914
Rafał 
Kubiak 
M
Teren
5
00:50:57
Łagiewniki 
380 1915
Marek
Stepowicz
M
Teren
11
00:55:53
Wrocław
381 1916
Aneta
Żłobińska 
K
Bieżnia
5
00:33:22
Słupia 
382 1917
Kacper
Malina
M
Teren
3
00:37:28
Kaplica św.klemensa w porębis
383 1918
Roman 
Łukaszewski
M
Teren
13
01:04:53
Warszawa: Słodowiec - Stary Żoliborz
384 1919
Piotr
Starczewski
M
Teren
10
00:57:09
Las Młochowski