II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet 17.06.2017

Lista startowa

(aktualizacja co 48 godzin)

Nazwa drużyny Zawodnik nr 1 Zawodnik 2 Zawodnik 3 Zawodnik 4 Zawodnik 5 Zawodnik 6 Opłata startowa
Biegowarodzina Łukasz Lewandowski Anna Lewandowska Zuzanna Kicińska Agnieszka Klimkowska Robert Krysiak Marcina Kłosa OK
Decathlon Piaseczno Piotr Turzyński Jakub Kobiałka Marcin Nalazek Klaudia Biszewska-Młoźniak Sylwia Szymańska Jarosław Kłosiewicz OK
Fili Team Iwona Michalczyk Urszula Szokalska Karolina Drozdowska Kazimierz Szokalski Filip Szokalski Mateusz Szokalski
Jastrzębie Team Marcin Szczepański Łukasz Słonawski Artur Rozner Jarosław Malec Ewa Zambrzycka Marcin Krawczyk
KONDYCJA Wiesław Paradowski Wiesław Paradowski Wiesław Paradowski Wiesław Paradowski Wiesław Paradowski Wiesław Paradowski
Kondycja DZIKI Mateusz Zaborski Piotr Piątkowski Paweł Szczepański Andrzej Jankowski Mateusz Zaborski Mateusz Zaborski OK
Kondycja mikst Piotr Marcinek Kamil Lubowiecki Mariusz Siejka Adam Misztal Filip Cegiełko Zuzanna Sokół OK
Kondycja Mix Tomasz Mordel Zbigniew Jusiński Mariusz Dziaczyński Maciej Krzak Jan Mordel Julia Mordel OK
KONDYCJA PREMIUM Łukasz Słonawski Marcin Szkuta Marcin Zabdyr Daniel Sutuła Łukasz Krasuski Marta Janicka OK
KONDYCJAPRO Jan Mordel Krzysztof Wasiewicz Piotr Piątkowski Piotr Szczepański Michał Dąbrowski Bartosz Kucharski OK
KS Pegaz Tomasz Hintz Piotr Lampart Łukasz Kurek Dobrochna Jaworowicz Krzysztof Grzęda Tomasz Jaworowicz OK
Morsy z Piassecziussets Tomasz Raciborski Marzena Wrzesińska Maciej Kuć Kamila Góreczny Rafał Góreczny Paweł Nogal OK
Nadzieja Kondycji "ZMIANA" z Jastrzębie Team Szczepański Marcin Kłosowicz Sebastian Rozner Artur Zambrzycka Ewa Jan de Groot Krawczyk Daniel Marcin OK
Naprzód Młociny Mateusz Gotz Marta Idzikowska-Śledź Katarzyna Wawer Piotr Małecki Adam Zając Mateusz Zgoda OK
niezaBUTki Paweł Kącki Joanna Odolczyk Jerzy Odolczyk Zenon Baran Piotr Polkowski Paulina Baran OK
Piaseczno Running I Małgorzata Łempicka Marcin Kopiec Cezary Zagański Krystian Leszko Asia Anczarska Agata Zienkiewicz OK
Piaseczno Running II Łukasz Żuchliński Janusz Szerszeń Karol Kopiec Paweł Kopiec Oliwia Żak Aldona Jarosz OK
PORADNIA DIETETYCZNA W DOBREJ FORMIE Anna Rabczyńska Magdalena Kolasa Mateusz Skolimowski Aleksandra Adamczyk Aneta Koczocik Paweł Badzyński
Szybkie i wściekłe Monika Szkuta Izabela Zabdyr Joanna Rębiś Iwona Baczkowska Agnieszka Marcinek Mają Rębiś
Tarczyński Klub Biegowy K Monika Kudlak Magdalena Piekarowicz Katarzyna Turczyn Monika Rurka Agnieszka Drzewiecka Aleksandra Stawicka OK
Tarczyński Klub Biegowy M Tomasz Gnieciak Marek Turczyn Dariusz Gnieciak Glapiński Igor Dominik Kiljańczyk Jakub Staniszewski OK
Tarczyński Klub Biegowy M/K Latkowski Andrzej Piotr Piekarowicz Łukasz Rudaś Bucholc Tomasz Maciejak Ilona Renata Dębska OK
Team Spuchnięta Łydka Sławomir Czorniej Adam Czorniej Radosław Plewiński Agata Giersz Bartłomiej Giersz Natalia Odolczyk
TUPTUś Otwock 2 Robert Stachelski Mariusz Domagała Edyta Murawska Łukasz Gontarczyk Małgorzata Gasek Paweł Trybulski OK
TUPTUś Otwock Tomasz Mikołaj Celiński Anna Struska -Gątkowska Michał Goliński Milena Budrewicz Tomasz Celiński Kacper Celiński OK
Tygrysy i Łamagi Marcel Dziewoński Łukasz Laskowski Michał Dziewoński Dariusz Cacek Malwina Dziewońska OK
WPRunning Daniel Dumeracki Andrzej Miedzejewski Sebastian Kieszek Marcin Gajewski Iza Gajewska Tadeusz Fojud OK
ZALESIE GÓRNE Running Team Miłosz Majewski Tomasz Kasiński Anna Rosiek-Kunicka Dorota Kasińska Michał Fersten Michał Kunicki OK
ŻÓRAWSKI TEAM MICHAŁ GŁODOWSKI Marcin Rakoczy Michał Łasiński Marcin Denuszek Jarosław Sałamacha Mateusz Dubek OK
ŻÓRAWSKI TEAM I ADA SYLWIA MADEJAK MARTA ZALEWSKA ELIZA ABRAMOWICZ ADA SZATECKA ALICJA GĄSIOROWSKA ANNA PIOTROWSKA OK
ŻÓRAWSKI TEAM MIX PIOTR OCHMAN Krzysztof Siepioła Daniel Żochowski Konrad Pilichowski Michał Głodowski Sylwia Madejak OK