EKIDEN Piaseczno

Zgłoszenie drużyny
Impreza odbędzie się 7 października 2018 r. na terenie LKS Jedność Żabieniec. k. Piaseczna. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie imprezy

*
*

*
*

*
*
*
*
*

*
*

Lista startowa

Entries
23

# Id Rodzaj drużyny Nazwa Drużyny Zawodnik 1 Zawodnik 2 Zawodnik 3 Zawodnik 4 Zawodnik 5 Zawodnik 6 Opłata
1 829
Mix (skład mieszany)
SlowSquad
Konrad Nosowski
Robert Mucha
Dominika Socha
Justyna Jaworek
Agnieszka Łaszczyk
Milena Krajewska
OK
2 844
Mix (skład mieszany)
TZD #1
Patryk Kozłowski
Marcin Nurzyński
Marcin Maksymowicz
Anna Lenard-Myszkowska 
Piotr Kunka
Beata Michalak 
OK
3 845
Mix (skład mieszany)
Team ZabieganeDni 2
Janusz Kunka
Sebastian Myszkowski
Olaf Pierzak
Damian Mikulski
Sylwia Redek
Krzysztof Baryła
OK
4 849
Mix (skład mieszany)
Team ZabieganeDni  3
Marta Stronczyńska
Sylwia Szczęśniak
Dorota Sierecka
Marcin Żurawski
Martyna Bogucka
Magdalena Zawadzka
OK
5 867
Mix (skład mieszany)
RANERSI
Aleksandra Utrata
Grażyna Krawczyk
Iwona Gajda
Małgorzata Magrowska
Marcin Krawczyk
Hubert Popek
OK
6 915
Mężczyźni
Kondycja Dziki
Paweł Szczepański
Piotr Piątkowski
Piotr Szczepański
Mateusz Zaborski
Mariusz Siejka
Jan Mordel
OK
7 916
Kobiety
Kondycja Ladies
Amelia Mika
Agnieszka Świnarska
Agnieszka Marcinek
Anna Bodych
Monika Klaus
Małgorzata Kozłowska Sawicka
OK
8 917
Mix (skład mieszany)
Kondycja Mix
Sebastian Kłosowicz
Adam Rybak
Damian Sucholewski
Jan Suchorowski
Oliwia Paradowska
Bogusław Sawicki
OK
9 918
Mężczyźni
Kondycja Masters
Piotr Marcinek
Michał Dębecki
Krzysztof Chmielewski
Marcin Szczepański
Tomasz Mordel
Michał Dziewoński
OK
10 919
Mix (skład mieszany)
Szkoła Marzeń
Mirosław Tomasz Cisek
Piotr Lampart
Robert Mucha
Jakub Wikło
Krzysztof Dziewulski
Monika Dziewulska
OK
11 921
Mix (skład mieszany)
Team ZabieganeDni 4
Aleksandra Szenajch
Krzysztof Maksymik
Tomasz Balewski
Katarzyna Maksymowicz
Patryk Biernacki
Paweł Żywno
OK
12 924
Mix (skład mieszany)
W.37
Radosław Szczęsnowicz
Beata Piotrowska
Katarzyna Woźniak
Bartosz Błądek
Maciej Kuć
Tomasz Nowak
OK
13 927
Mężczyźni
BANDA DROMBO
Bartłomiej Sitnik
Robert Zych
Paweł Kamiński 
Zbigniew Marzec
Marcin Białożyński 
Daniel Urmanowski 
OK
14 928
Mężczyźni
Kuźnia triathlonu
Szkuta Marcin
1
2
3
4
5

15 930
Mix (skład mieszany)
Piaseczno Running Biegające Leniwce
Agata Zienkiewicz
Cezary Zagański
Tomasz Hintz
Mikołaj Maciejko
Oliwia Żak
Izabela Kowalewska
OK
16 931
Mężczyźni
Grubasy biegają
Krystian Kania
Patryk Woźniak
Konrad Żochowski
Kamil Turuta
Michał Wodzyński
Artur Poziomecki
OK
17 936
Mix (skład mieszany)
LEwa Wolna
Ewa Zambrzycka-Rozner
Artur Rozner
Tomasz Wrona
Tomasz Kozłowski
Kamil Pecio
Sławomir Mróz

18 954
Mix (skład mieszany)
ORA MAT ORA
Sylwester Wilk
Paweł Skalski
Agnieszka Skalska
Olga Chrzanowska
Paweł Chrzanowski
Krzysztof Mogilski
OK
19 958
Mix (skład mieszany)
Na Spontanie #1
Aldona Jarosz-Piwońska
Mirosław Pietraszek
Tomasz Jaworowicz
Iwona Lenart
Dobrochna Jaworowicz
Piotr Kucharski
OK
20 959
Mix (skład mieszany)
Na Spontanie #2
Anna Milewska
Paweł Mikielski
Artur Jarosz
Dariusz Kamiński
Marta Borowiec
Katarzyna Krupa
OK
21 964
Mężczyźni
Wybiegani
Marcin Zabdyr
2
3
4
5
6

22 965
Kobiety
Szybkie i Wściekle
Izabela Pododemska-Zabdyr
2
3
4
5
6

23 966
Mix (skład mieszany)
DRUŻYNA A
Rafał Buczyński
Dawid Zarodkiewicz
Dominik Bogdanowicz
Rafał Buczyński
Wioletta Jaworska
Łukasz Zych