POLICZ ILE KOSZTOWAŁBY POMIAR CZASU NA TWOJEJ IMPREZIE

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami pomiaru czasu.

Działamy od lat, mamy nowoczesny sprzęt. Nasze referencje to strona z wynikami, która pokazuje, co i dla kogo robiliśmy.

Korzystając z kalkulatora umieszczonego na tej stronie, możesz policzyć koszty pomiaru czasu dla swojej imprezy. Do wyliczonego kosztu należy dodać 23% podatku VAT. Możesz poprzestać na sprawdzeniu kosztów. Jeśli chcesz otrzymać ofertę, wypełnij wszystkie pola i wyślij formularz.

Prowadzenie zapisów online do imprezy klient otrzymuje gratis. Oferujemy też możliwość płatności online (koszt wynosi 3% od wartości wpłat), ale nie jest to opcja obowiązkowa. Korzystamy najczęściej z przyjaznej i wygodnej platformy do zapisów dostartu.pl (przykład).

 

Liczba punktów kontrolnych
Jeśli start i meta są w jednym miejscu (albo start jest w innym miejscu, ale pomiary robione będą tylko na mecie), wybierz 1 punkt. Jeśli chcesz rejestrować międzyczasy zawodników na trasie, dodaj więcej punktów kontrolnych.
-
+
PLN 0
Liczba numerów startowych
Dla zawodników i Twojej wygody pracujemy na jednorazowych numerach startowych wyposażonych w chipy, przygotowanych specjalnie na imprezę. Kolorowe, wodoodporne numery w formacie A5 dostarczymy do biura zawodów z kompletem agrafek. Numery drukujemy wg dostarczonego przez organizatora projektu. Na życzenie, możemy nieodpłatnie przygotować projekt numeru.
 
PLN  0
Brama startowa
Dmuchana Brama startowa o wymiarach 8m x 4m (6 metrów szerokości w świetle bramy) jest wyposażona w rzepy, do których organizator może przymocować banery.
 
PLN  0
Wynajęcie agregatu prądotwórczego
Jeśli od punktu pomiaru czasu do gniazdka sieciowego jest mniej niż 100m, przywieziemy kable na bębnach i podłączymy sprzęt do prądu. Przy większej odległości konieczne jest skorzystanie z agregatu.
 
PLN  0
Wynajęcie nagłośnienia
Dla małych imprez proponujemy wynajęcie zastawu: głośnik z mikrofonem bezprzewodowym. Do sprzętu można podłączyć pendrive z muzyką, grać jingle podczas dekoracji. To oszczędnościowa opcja, ale wystarczająca do nagłośnienia startu/mety zawodów.
 
PLN  0
Koszty dojazdu
Jeśli impreza odbywa się do 50 km od Warszawy, nie doliczamy kosztów transportu. W pozostałych przypadkach musimy do wyceny usługi dodać koszt dojazdu - tylko 50 groszy za kilometr. Np. Radom jest 100km od Warszawy, w obie strony 200km - koszt dojazdu wynosi 100 zł
Odległość z Warszawy do miejsca zawodów:
 
PLN  0
Łączny koszt brutto
PLN  0
Jesteśmy zwolnieni z podatku VAT na podstawie art.113 ust.1 ustawy o VAT.
Dziękujemy za skorzystanie z kalkulatora kosztu pomiaru czasu.
Jeśli chcesz otrzymać wycenę, prosimy o podanie nam kilku dodatkowych danych i wysłanie formularza. Otrzymasz kalkulację mailem. Jeśli w terminie planowanej przez Ciebie imprezy mamy wolny zespół pomiarowy, wyślemy na Twój email ofertę pomiaru czasu.

Imię
Nazwisko
Data imprezy
Jeśli nie znasz daty imprezy lub jej nie podasz z innego powodu, otrzymasz zwrotnie wycenę, ale nie otrzymasz oferty, ponieważ nasza gotowość do świadczenia usługi zależy od dostępności ekip w danym terminie.
Miejsce
Miejscowość, w której odbędzie się impreza.
Twój adres email
Podaj swój email, jeśli chcesz otrzymać wycenę na swoją skrzynkę.
Numer telefonu
Jeśli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali, podaj nam swój numer telefonu.
Dodatkowe pytania
Tutaj wpisz swoje dodatkowe pytania albo prośbę o wyjaśnienie. Potrzebujesz dodatkowych usług? Możemy np. zamówić fotoreportaż, catering lub wynająć scenę na Twoją imprezę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu do przygotowania i przesłania mi wyceny i oferty usługi pomiaru czasu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).