Bieg Dzika – dzieci

Dziękujemy za duże zainteresowanie biegami dzieci. Lista startowa jest już pełna i niestety nie możemy przyjąć więcej zgłoszeń.

Numery startowe wydawane będą w dniu biegu od godziny 9.00 w biurze zawodów w Paku Młocińskim.

Ponieważ numery startowe wydawane są do samego startu biegów, o tym, czy numer jest wykorzystany dowiadujemy się po starcie biegu. Dlatego nie tworzymy list rezerwowych i nie mam możliwości zapisu dziecka w dniu imprezy korzystając za puli nieodebranych numerów.

The form you are trying to view has been unpublished.

 

Entries
249
# Id Imię Nazwisko Rok urodzenia dziecka Płeć Szkoła/Klub Dystans
1 403
Zofia 
Śpiewak 
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
2 404
Wiktoria
Radkowska
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
3 406
Nina
Głogowska
2009
K
Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
4 407
Zuzia
Wnuk
2009
K
SP 80
500m (ur. 2008-2010)
5 408
Emilia
Śliwa
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
6 409
Tosia
Wnuk
2011
K
SP 80
200m (ur. 2011 - ) 
7 411
Hania
Wnuk
2015
K
Wnuki Szurają
200m (ur. 2011 - ) 
8 412
Jagoda
Borek
2014
K
Przedszkole nr 306
200m (ur. 2011 - ) 
9 414
Adrianna
Kurek
2012
K
200m (ur. 2011 - ) 
10 415
Matylda
Borek
2012
K
Naprzód Młociny
200m (ur. 2011 - ) 
11 416
Marta 
Jakubas
2010
K
UKS 16
500m (ur. 2008-2010)
12 417
Tomasz
Jakubas
2007
M
UKS 16
1000m (ur. 2005-2007)
13 418
Karolina
Jakubas
2003
K
UKS 16
1500m (ur. 2002-2004)
14 419
Dominika
Klimas
2009
K
500m (ur. 2008-2010)
15 420
Mateusz
Witon
2011
M
STO Jaskółka
200m (ur. 2011 - ) 
16 421
Krzysztof
Klimas
2011
M
200m (ur. 2011 - ) 
17 422
Weronika
Klimas
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
18 423
Emilia
Klimas
2015
K
200m (ur. 2011 - ) 
19 424
Matylda
Ściwiarska
2010
K
pędzące króliki
500m (ur. 2008-2010)
20 425
Alicja
Sarna
2008
K
Sprzedaż 245
500m (ur. 2008-2010)
21 426
Maja
Czop
2012
K
Pędzące kroliki
200m (ur. 2011 - ) 
22 427
Gabriela
Trawińska 
2010
K
SP 77
500m (ur. 2008-2010)
23 428
Leon
Trawiński
2012
M
SP 77
200m (ur. 2011 - ) 
24 429
Marcel
Śledź
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
25 430
Kaja
Kołacz
2012
K
200m (ur. 2011 - ) 
26 431
Kajetan
Kołacz
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
27 432
Alicja
Michalczuk
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
28 433
Natalia
Klimas
2012
K
Szkoła Podstawowa nr 375 Warszawa
200m (ur. 2011 - ) 
29 434
Marta
Mochtak
2010
K
Szkoła Podstawowa nr 220 Warszawa
500m (ur. 2008-2010)
30 435
Hania
Królik
2010
K
Pędzące Królik
500m (ur. 2008-2010)
31 436
Helena
Królik
2012
K
Pędzące Króliki
200m (ur. 2011 - ) 
32 437
Kamila 
Roszczyk 
2011
K
Uks G-8 Bielany 
200m (ur. 2011 - ) 
33 438
Lena 
Sierhej
2010
K
Pędzące Króliki
500m (ur. 2008-2010)
34 439
Maja
Łącka
2010
K
Pędzące Króliki
500m (ur. 2008-2010)
35 443
Roksana 
Duraj - Modzelewska 
2010
K
Uks G-8 Bielany 
500m (ur. 2008-2010)
36 446
Małgorzata
Łukaszewska
2012
K
DAMS TEAM
200m (ur. 2011 - ) 
37 448
Michalina
Demiańczuk
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
38 449
Asia
Lutomirska
2010
K
AZS AWF WARSZAWA
500m (ur. 2008-2010)
39 450
Szymon
Łukaszewski
2015
M
DAMS TEAM
200m (ur. 2011 - ) 
40 451
Stanisław
Podkaminer-Lewandowski
2013
M
-
200m (ur. 2011 - ) 
41 453
Paulina
Jańczuk
2008
K
SP 77
500m (ur. 2008-2010)
42 454
Martyna
Jańczuk
2013
K
Przedszkole Misia Uszatka
200m (ur. 2011 - ) 
43 455
Nela
Tomaszewska
2011
K
Naprzód Mlociny
200m (ur. 2011 - ) 
44 456
Alicja 
Targońska
2014
K
Wybiegaj Siebie 
200m (ur. 2011 - ) 
45 457
Todia
Tomaszewska
2010
K
Naprzod Mlociny
500m (ur. 2008-2010)
46 458
Jakub
Pec
2008
M
SP223 , NAPRZÓD MŁOCINY
500m (ur. 2008-2010)
47 459
Anastazja
Marzantowicz
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
48 460
August
Marzantowicz
2015
M
200m (ur. 2011 - ) 
49 461
Franciszek 
Salamon
2010
M
SP 80
500m (ur. 2008-2010)
50 462
pola
skrodzka
2011
K
SSP13
200m (ur. 2011 - ) 
51 463
zofia
gieysztor
2009
K
500m (ur. 2008-2010)
52 464
Mia
Smogorzewska
2013
K
wkurw_team 
200m (ur. 2011 - ) 
53 465
Aleksander
Januszewski
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
54 467
Mateusz
Kruk
2007
M
1000m (ur. 2005-2007)
55 468
Nina
Karolak
2008
K
UKS G-8 
500m (ur. 2008-2010)
56 469
Gabriel
Pomiński
2009
M
Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka
500m (ur. 2008-2010)
57 470
Zofia 
Radwan-Pytlewska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
58 471
Aleksander
Gawlas
2012
M
200m (ur. 2011 - ) 
59 472
Wojciech
Gawlas
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
60 475
Aleksandra
Szmidt
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
61 476
Wiktoria
Jarosz
2008
K
SP 271
500m (ur. 2008-2010)
62 479
Maja
Bielska
2008
K
500m (ur. 2008-2010)
63 480
Iga
Bielska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
64 482
Olaf 
Maślanka 
2006
M
SP nr 3 w Milanówku 
1000m (ur. 2005-2007)
65 483
Antoni
Radoński
2008
M
Rozbiegany Piastów
500m (ur. 2008-2010)
66 485
Alicja
Radońska
2011
K
Rozbiegany Piastów
200m (ur. 2011 - ) 
67 486
Marcin
Bogdan
2003
M
Gimnazjum 73
1500m (ur. 2002-2004)
68 487
Dawid
Bogdan
2009
M
SP209
500m (ur. 2008-2010)
69 488
Adam
Król 
2011
M
200m (ur. 2011 - ) 
70 489
Agnieszka
Król 
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
71 491
Maja
Rafało
2008
K
Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
72 493
Juliusz
Waglowski
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
73 495
Wiktor
Waglowski
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
74 496
Julia
Rafało
2012
K
Naprzód Młociny
200m (ur. 2011 - ) 
75 497
Michał 
Adamczyk 
2011
M
Rozbiegany Piastów 
200m (ur. 2011 - ) 
76 499
Zofia
Waglowska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
77 500
Jakub
Soliwodzki
2005
M
SP 187
1000m (ur. 2005-2007)
78 503
Kamil
Soliwodzki
2009
M
SP 187
500m (ur. 2008-2010)
79 505
Tymon
Rzewuski
2012
M
AZS AWF Warszawa 
200m (ur. 2011 - ) 
80 506
Aleksander
Rzewuski
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
81 515
Alicja
Chmiel
2010
K
SP77
500m (ur. 2008-2010)
82 517
Adam
Chmiel
2014
M
Przedszkole223
200m (ur. 2011 - ) 
83 518
Natalia
Papuda
2006
K
1000m (ur. 2005-2007)
84 521
Oliwia
Papuda
2006
K
1000m (ur. 2005-2007)
85 526
Sonia
Jagielska
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
86 527
Zofia
Łyp
2011
K
Rozbiegany Piastów
200m (ur. 2011 - ) 
87 528
Antoni
Kurek
2008
M
500m (ur. 2008-2010)
88 529
Joanna
Łyp
2013
K
Rozbiegany Piastów
200m (ur. 2011 - ) 
89 530
Jan
Kurek
2009
M
500m (ur. 2008-2010)
90 532
Zosia
Bocheńska
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
91 533
Tomek
Bocheński
2008
M
500m (ur. 2008-2010)
92 534
Karolina
Kiewra
2009
K
Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
93 535
Grzegorz
Kiewra
2009
M
Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
94 536
Natalia
Pakulska
2009
K
Szkoła Izabelin
500m (ur. 2008-2010)
95 537
Cezary
Pakulski
2011
M
Szkoła Izabelin
200m (ur. 2011 - ) 
96 538
Kacper
Sawicki 
2016
M
200m (ur. 2011 - ) 
97 539
Przemysław
Paziewski
2003
M
1500m (ur. 2002-2004)
98 540
Kacper
Jeż
2012
M
Krępa Biega
200m (ur. 2011 - ) 
99 541
Gracjan
Jeż
2013
M
Krępa Biega
200m (ur. 2011 - ) 
100 542
Szymon
Piotrowski
2010
M
SP 263
500m (ur. 2008-2010)
101 543
Stanisław
Krawczyk
2008
M
KSP Nr 7
500m (ur. 2008-2010)
102 544
Maria
Krawczyk
2010
K
Didasko
500m (ur. 2008-2010)
103 547
Oliwia
Wiśniewska
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
104 548
Bartłomiej
Korba
2012
M
200m (ur. 2011 - ) 
105 549
Aleksander
Wiśniewski
2015
M
200m (ur. 2011 - ) 
106 550
Filip
Stalmach
2008
M
500m (ur. 2008-2010)
107 551
Michał
Stalmach
2012
M
200m (ur. 2011 - ) 
108 552
Hanna
Troszyńska
2014
K
brak
200m (ur. 2011 - ) 
109 553
Zuzanna
Dudek
2015
K
200m (ur. 2011 - ) 
110 555
Wiktor
Katner
M
500m (ur. 2008-2010)
111 556
Oskar
Katner
2013
M
A 
200m (ur. 2011 - ) 
112 562
Matylda
Łączyńska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
113 563
Hania
Świątkowska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
114 564
Olaf
Górski
2012
M
UKS Ołtarzew
200m (ur. 2011 - ) 
115 565
Kornel
Górski
2014
M
UKS Ołtarzew
200m (ur. 2011 - ) 
116 566
Piotr
Cabaj
2014
M
Przedszkole nr 216
200m (ur. 2011 - ) 
117 567
Szymon
Kunowski
2013
M
Zabiegany Wołomin
200m (ur. 2011 - ) 
118 568
Alicja 
Heftowicz 
2009
K
SP 77
500m (ur. 2008-2010)
119 569
Witold 
Heftowicz 
2013
M
Przedszkole nr 39
200m (ur. 2011 - ) 
120 570
Feliks
Kędziora
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
121 571
MARCIN
SZYMANEK
2011
M
SP 263
200m (ur. 2011 - ) 
122 572
JAKUB
SZYMANEK
2006
M
SP 263/ UKS G8 BIELANY
1000m (ur. 2005-2007)
123 573
Zofia
Derda
2013
K
Przedszkole nr 240
200m (ur. 2011 - ) 
124 574
Jacek
Derda
2013
M
Przedszkole nr 240
200m (ur. 2011 - ) 
125 575
Jakub
Wieczorek
2007
M
Sp 273
1000m (ur. 2005-2007)
126 576
Marcin
Wieczorek
2011
M
Sp 273
200m (ur. 2011 - ) 
127 577
Maja
Kamińska 
2007
K
SP 77
1000m (ur. 2005-2007)
128 578
Maciej
Kamiński
2010
M
SP 77
500m (ur. 2008-2010)
129 579
Julia
Hejduk
2011
K
Sp 273
200m (ur. 2011 - ) 
130 580
Jeremi
Kiepas
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
131 581
Karolina
Woźniczka
2016
K
200m (ur. 2011 - ) 
132 583
Blanka
Urbańska
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
133 584
Mateusz
Kosewski
2008
M
SP 214
500m (ur. 2008-2010)
134 585
Alicja 
Matuszewska 
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
135 586
Kajetan 
Krupa 
2015
M
200m (ur. 2011 - ) 
136 587
Maja
Bielecka
K
KSW SOKUDO OTWOCK
500m (ur. 2008-2010)
137 588
Szymon
Bielecki
2011
M
KSW SOKUDO OTWOCK
200m (ur. 2011 - ) 
138 589
Lena
Słowińska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
139 590
Max
Ścibor
2008
M
Szkoła Podstawowa nr 66 w Warszawie
500m (ur. 2008-2010)
140 592
Franek
Kobialka
2010
M
Naprzod Mlociny
500m (ur. 2008-2010)
141 593
Agata
Kałużny 
2009
K
500m (ur. 2008-2010)
142 595
Karolina
Urbańczyk
2008
K
SP 341
500m (ur. 2008-2010)
143 597
Franek
Chwedorczuk
2006
M
ZSM im. G. Bacewicz
1000m (ur. 2005-2007)
144 598
Hanna
Mędrzycka
2015
K
200m (ur. 2011 - ) 
145 602
Basia
Głogowska
2009
K
SP 351
500m (ur. 2008-2010)
146 603
Bartosz
Głogowski
2016
M
200m (ur. 2011 - ) 
147 604
Weronika
Lasocka
2009
K
SP Dobczyn
500m (ur. 2008-2010)
148 605
Miłosz
Lepczak
2010
M
SP 77 Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
149 608
Sebastian
Wrzosek
2012
M
Szkoła Podstawowa w Izabelinie
200m (ur. 2011 - ) 
150 611
Sylvester
Willis
2008
M
SP 53
500m (ur. 2008-2010)
151 612
Hana
Józwik
2013
K
ARSUN
200m (ur. 2011 - ) 
152 613
Julian
Willis
2011
M
SP 53
200m (ur. 2011 - ) 
153 614
Xenia
Józwik
2015
K
ARSUN
200m (ur. 2011 - ) 
154 616
Klara 
Stachelska 
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
155 617
Franek
Stachelski
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
156 618
Kornelia 
Stachelska 
2016
K
200m (ur. 2011 - ) 
157 620
Filip
Gorzkowski
2013
M
Czerwona Strzała
200m (ur. 2011 - ) 
158 621
Julia
Fornalska
2008
K
SP 263
500m (ur. 2008-2010)
159 622
Iga
Oleszczuk
2006
K
1000m (ur. 2005-2007)
160 623
Marcel
Michalczyk
2009
M
Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
161 624
Kornel
Michalczyk
2016
M
Naprzód Młociny
200m (ur. 2011 - ) 
162 625
Milena 
Obłudka 
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
163 629
Maciej
Cacko
2009
M
500m (ur. 2008-2010)
164 630
Szymon
Cacko
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
165 632
Mikołaj
Lejkowski
2006
M
SSP nr 13 Warszawa
1000m (ur. 2005-2007)
166 633
Maja
Lejkowska
2011
K
SSP nr 13 Warszawa
200m (ur. 2011 - ) 
167 634
Hubert
Suchojad
2009
M
SP 209
500m (ur. 2008-2010)
168 635
Agata
Suchojad
2011
K
SP 209
200m (ur. 2011 - ) 
169 636
Łucja 
Przybysz
2016
K
Naprzód Młociny
200m (ur. 2011 - ) 
170 637
Mateusz
Minc
2015
M
Naprzód Młociny
200m (ur. 2011 - ) 
171 638
Liwia
Jurczak-Oziębło
2017
K
200m (ur. 2011 - ) 
172 641
Julian
Kowalewski
2009
M
SP 92
500m (ur. 2008-2010)
173 642
Tymoteusz
Kowalewski
2005
M
SP 92
1500m (ur. 2002-2004)
174 643
Agata
Kowalewska
2002
K
I LO
1500m (ur. 2002-2004)
175 644
Amelia
Kowalewska
2007
K
SP 92
1000m (ur. 2005-2007)
176 645
Jakub
Dołęgowski
2007
M
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
1000m (ur. 2005-2007)
177 646
Nikola
Dołęgowska
2014
K
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
200m (ur. 2011 - ) 
178 647
Nikodem
Dołęgowski
2017
M
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
200m (ur. 2011 - ) 
179 648
Kuba
Stańczuk
2011
M
200m (ur. 2011 - ) 
180 649
Aga
Stańczuk
2016
K
200m (ur. 2011 - ) 
181 650
Mateusz
Madejczyk
2005
M
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
1000m (ur. 2005-2007)
182 654
Karolina
Domańska
2011
K
Lotników Amerykańskich
200m (ur. 2011 - ) 
183 655
Hanna
Lenart
2014
K
Przedszkole im Polskich Olimpijczyków
200m (ur. 2011 - ) 
184 656
Zuzanna
Lenart
2011
K
Szkoła Podstawowa nr 391
200m (ur. 2011 - ) 
185 658
Henryk
Cwierzynski
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
186 659
Zygmunt
Cwierzynski
2016
M
200m (ur. 2011 - ) 
187 660
Kacper
Bałacka
2013
M
BBLZT
200m (ur. 2011 - ) 
188 662
Aurelia
Jaworska
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
189 663
Aleksander
Kotlarz
2010
M
500m (ur. 2008-2010)
190 664
Tomek
Ciszewski
2010
M
SP 65
500m (ur. 2008-2010)
191 665
Szymon
Gnatowicz
2012
M
200m (ur. 2011 - ) 
192 666
Izabela
Siadkowska
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
193 668
Bartosz
Siadkowski
2016
M
200m (ur. 2011 - ) 
194 669
Bastian
Węglewski
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
195 670
Mikołaj
Gruza
2010
M
500m (ur. 2008-2010)
196 671
Oscar
Krekora
2009
M
SP 246
500m (ur. 2008-2010)
197 676
Hanna
Ostrowska
2015
K
Przedszkole nr 340
200m (ur. 2011 - ) 
198 678
Liliana
Hartfil
2011
K
AZS AWF Warszawa
200m (ur. 2011 - ) 
199 679
Magda
Rukat
2004
K
SP im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
1500m (ur. 2002-2004)
200 681
Piotr
Rukat
2005
M
SP im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
1000m (ur. 2005-2007)
201 682
Paulina
Rukat
2007
K
SP im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
1000m (ur. 2005-2007)
202 683
Bartek
Rukat
2009
M
SP im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
500m (ur. 2008-2010)
203 684
Maja
Pilarska 
2011
K
Rozbiegany Piastów 
200m (ur. 2011 - ) 
204 685
Michał
Szczęsny
2008
M
500m (ur. 2008-2010)
205 686
Nina
Szczęsna
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
206 687
Anna
Szczęsna
2014
M
200m (ur. 2011 - ) 
207 688
Zofia
Dłużniewska
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
208 689
Jaś
Gajewski
2011
M
SP 339
200m (ur. 2011 - ) 
209 690
Marcin
Maksymiuk
2009
M
AZS AWF
500m (ur. 2008-2010)
210 691
Mateusz
Huszcza
2011
M
CS Partyzant
200m (ur. 2011 - ) 
211 692
Maksymilian
Cybulski
2010
M
500m (ur. 2008-2010)
212 693
Bartosz
Wroblewski
2007
M
SP 82, Klub WAP
1000m (ur. 2005-2007)
213 694
Jakub
Wroblewski
2005
M
SP 82, klub WAT
1000m (ur. 2005-2007)
214 695
JULIA
WYŻYŃSKA
2008
K
Sp 85 Warszawa
500m (ur. 2008-2010)
215 696
Zofia
Krajewska
K
SP 223
500m (ur. 2008-2010)
216 697
Łucja
Krajewska
2014
K
Przedszkole 306
200m (ur. 2011 - ) 
217 701
Maksymilian
Michałowski
2007
M
sp210
1000m (ur. 2005-2007)
218 704
Nadia
Łącka
2006
K
SP32, UKJ ARCUS
1000m (ur. 2005-2007)
219 706
Róża
Cieślińska 
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
220 707
Liliana
Cieślińska 
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
221 708
Patryk
Marszałek
2003
M
1500m (ur. 2002-2004)
222 709
Mateusz
Marszałek
2007
M
1000m (ur. 2005-2007)
223 710
Jakub
Marszałek
2009
M
500m (ur. 2008-2010)
224 711
Jan
Nosek
2005
M
SP nr 314 w Warszawie
1000m (ur. 2005-2007)
225 712
Natan 
Zając 
2015
M
200m (ur. 2011 - ) 
226 713
Filip 
Zając 
2012
M
200m (ur. 2011 - ) 
227 715
Helena
Tarczyska
2012
K
TARCZA BIEGA
200m (ur. 2011 - ) 
228 716
Antoni
Wasilewski
2013
M
Przedszkole nr 130
200m (ur. 2011 - ) 
229 717
Mikolaj
Wasilewski
2010
M
Sp267 im Juliusza Slowackiego
500m (ur. 2008-2010)
230 720
Bartek
Świętoń
2013
M
200m (ur. 2011 - ) 
231 722
Marysia
Świętoń
2011
K
200m (ur. 2011 - ) 
232 725
Franciszek
Pytlos
2009
M
Sp 209
500m (ur. 2008-2010)
233 727
Filip
Mosiej
2009
M
500m (ur. 2008-2010)
234 729
Pola
Szelag
2008
K
SP261
500m (ur. 2008-2010)
235 732
Wiktor
Kucharczyk
2008
M
SP301
500m (ur. 2008-2010)
236 733
Bruno
Szczodroński
2009
M
SP 238
500m (ur. 2008-2010)
237 734
Antoni 
Adamiak 
2011
M
200m (ur. 2011 - ) 
238 735
Zofia 
Adamiak 
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
239 789
Konrad
Kwaśnicki
2010
M
500m (ur. 2008-2010)
240 796
Julia
Gołębiewska-Bujak
2015
K
200m (ur. 2011 - ) 
241 809
Milena
Sosnowska
2013
K
200m (ur. 2011 - ) 
242 810
Zbyszek
Sosnowski
2011
M
200m (ur. 2011 - ) 
243 828
Anna
Dłutowska
2010
K
500m (ur. 2008-2010)
244 838
Gustaw
Lange
2015
M
Motylkowa Akademia 
200m (ur. 2011 - ) 
245 839
Franek
Wiawiórowski
2011
M
200m (ur. 2011 - ) 
246 840
Aleksandra
Jamroż
2012
K
200m (ur. 2011 - ) 
247 841
Martyna
Jamroż
2014
K
200m (ur. 2011 - ) 
248 842
Amelka
Mostowska
2010
K
Naprzód Młociny
500m (ur. 2008-2010)
249 843
Iga
Rachwał
2014
K
200m (ur. 2011 - )