Bieg Olszynki Grochowskiej

StartRegulaminBiegi dzieciZapisyLista startowaTrasaGaleriaWyniki

 

WSPÓŁORGANIZATORZY:

              


Organizacja biura zawodów

Każdy zawodnik musi przejść weryfikację w biurze zawodów – odebrać numer startowy i koszulkę.

Biuro zawodów znajduje się na ul. Szerokiej, róg ul. Traczy. Biuro będzie czynne w dniu imprezy od godz. 9.30 aż do startu biegu. Nie ma możliwości odbioru pakietów startowych innego dnia. Ponieważ pakiety startowe wydajemy praktycznie do samego startu, nie przewidujemy wydawania nieodebranych pakietów startowych innym zawodnikom. Pakiety odbieramy tylko osobiście, regulamin dopuszczał przenoszenie opłat na inne osoby ale wymagało to zgłoszenia do dnia 10 listopada, a ten termin już upłynął.

Przed startem można skorzystać z szatni i zostawić placek, lub torbę w depozycie.

Na mecie czekają na was medale i gorący poczęstunek.

Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystości 187. Rocznicy Wybuchu Powstania Listopadowego, złożenie kwiatów pod Pomnikiem Bitwy pod Olszynką Grochowską. Uroczystości rozpoczną się przed biegiem o godz. 11.15. Po zakończeniu uroczystości nastąpi start biegu.

Dojazd i parkowanie

Olszynka Grochowska jest trochę na uboczu głównych tras komunikacji miejskiej. Mimo to zalecamy dojazd komunikacją publiczną. Na miejsce dojechać można autobusami 145, 225, 245 (przystanek Oraczy) i kolejką SKS (stacja Olszynka Grochowska).

Osobom, które przyjadą samochodem sugerujemy parkowanie na jednej z kilkunastu uliczek dojeżdżających do ul. Szerokiej, z wyjątkiem ul. Traczy, która będzie wyłączona z ruchu.

Natomiast parkowanie na ul. Szerokiej (trasa biegu!) to złamanie nie tylko zasad (w godzinach 11-14 obowiązuje zakaz ruchu i parkowania) ale – musimy to powiedzieć – bardzo niestosowne zachowanie w stosunku do 400 uczestników biegu.

W jakich butach pobiec?

Ok. 1/3 trasy to ścieżki leśne pokryte mokrymi liśćmi, miejscami jest miękko i naprawdę ślisko. Dlatego wygrywającą strategią jest wzięcie butów trailowych. To zdecydowanie lepsze niż zabranie nowych kolorowych butów o płaskiej podeszwie – nikt nie lubi się ślizgać brudzić nowych trzewików.

 


Okolicznościowy medal

Dla uczestników biegu na 10km

 

 

Dla uczestników biegów dzieci

 


W pakiecie startowym jest koszulka techniczna. Panie otrzymają koszulki w kroju damskim, panowie w kroju męskim. Przed rejestracją sprawdźcie jaki rozmiar będzie dla Was idealny. Poniżej rozmiary koszulek z dostępnymi rozmiarami.

Projekt koszulki jeszcze jest w procesie akceptacji, niebawem opublikujemy. wizualizację.

 

Kliknijcie grafikę żeby ją powiększyć.

 

 60% trasy to asfalt, ale pobiegniemy również przez teren rezerwaty Olszynka Grochowska, w którym takie widoki. Zalecamy wzięcie butów trailowych, bo miejscami leśne ścieżki mogą być śliskie..