Bieg Dzika lista startowa

Lista startowa biegów na 5km i 10km

 

LISTA STARTOWA BIEGÓW  DZIECI

Imię zawodnika Nazwisko zawodnika Płeć Wystartuję w biegu Klub/Szkoła
Aylin Balkan K 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła 306 warszawa
Maciej Błaszczyk M 500m - rocznik 2007-2009 210
Zosia Bocheńska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Tomek Bocheński M 500m - rocznik 2007-2009
Dawid Bogdan M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze SP209
Marcin Bogdan M 1500m - rocznik 2001-2003 G73
Jagoda Borek K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Matylda Borek K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Alicja Borowska K 500m - rocznik 2007-2009 Izabelin Na Start
Piotr Borowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Izabelin Na Start
Krzysztof Borowski M 500m - rocznik 2007-2009 Izabelin Na Start
Zuzanna BRODZIUK K 500m - rocznik 2007-2009
Szymon Brodziuk M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Zuzanna Brodziuk K 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła podstawowa nr 382
Julia Bujak K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Liliana Cepak K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Nina Chmielewska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Piotr Chmielewski M 500m - rocznik 2007-2009 SP 150 Warszawa
Filip Cierniak M 1000m - rocznik 2004-2006 Grupa Biegowa CHTMO
Henryj Cwierzynski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Jakub Czapski M 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Maja Czech K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Maja Czop K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Jacek Derda M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Zosia Derda K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Bartłomiej Fabisiak M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Jakub Fabisiak M 500m - rocznik 2007-2009
Zuzia Frańczak K 500m - rocznik 2007-2009 Izabelin na Start
Mikołaj Frydrychowicz M 1500m - rocznik 2001-2003
Agata Frydrychowicz K 500m - rocznik 2007-2009 SP341
Mateusz Gajdecki M 1000m - rocznik 2004-2006 Gepard
Adam Gierszynski M 500m - rocznik 2007-2009 Głębocka 365
Nina Głogowska K 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Szymon Głowacki M 500m - rocznik 2007-2009 Varsovia
Zosia Gołębiowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Nadia Grodner K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole
Wiktor Grodner M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole
Patryk Gzela M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Emilka Gzela K 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Lila Hartfil K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze AZS AWF Warszawa
Małgorzata Jabłonowska K 1000m - rocznik 2004-2006 SP 133 Warszawa
Janek Jabłonowski M 1500m - rocznik 2001-2003 Gimnazjum nr 72/ SP nowe
Jan Jac M 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła Przymierza Rodzin
Mateusz Janiszewski M 500m - rocznik 2007-2009 Cwałujące Żółwie
Paulina Jańczuk K 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Martyna Jańczuk K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Wiktor Jarochiewicz M 1000m - rocznik 2004-2006 77 Samogloski
Oliwia Jaroniec K 500m - rocznik 2007-2009 szkoła 306 warszawa
Szymon Jaroniec M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze brak
Maksymilian Jasnowski M 500m - rocznik 2007-2009 SP 33 Warszawa
Tymoteusz Jastrzębski M 500m - rocznik 2007-2009 SP nr 222
Aurelia Jaworska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Piotr Jordan M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Jordan team
Hana Józwik K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze ARSUN
Xenia Józwik K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Zosia Jurkowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Tomasz Kabziński M 1000m - rocznik 2004-2006 KIWIPORTAL.PL
Maja Kamińska K 500m - rocznik 2007-2009 SP 77
Maciej Kamiński M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze SP 77
Kamila Kielak K 500m - rocznik 2007-2009
Filip Kielak M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Karolina Kiewra K 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Grzegorz Kiewra M 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Dominika Klimas K 500m - rocznik 2007-2009
Krzysztof Klimas M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Weronika Klimas K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Emilia Klimas K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Franek Kobiałka M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny/Rk Athletics
Julek Koenig M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze UKS G-81 Bemowo
zuzannna kolodziej K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
aleksandra kolodziej K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Michalina Kołecka K 500m - rocznik 2007-2009
Michał Kołecki M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
karol kołodziej M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Michał Konwerski M 1500m - rocznik 2001-2003
Hania Kopiczynska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole nr 306
Mikolaj Kotyński M 1000m - rocznik 2004-2006 S.P 23
Jetzy Kotyński M 500m - rocznik 2007-2009 S.P. 23
Julia Kowalczyk K 1000m - rocznik 2004-2006 Szk.P. nr7Legionowo
Weronika Kozerska K 500m - rocznik 2007-2009 uks gepard
Antonina Kozerska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze przedszkole nr 197 DO RE MI
Aleksander Kozub M 1000m - rocznik 2004-2006 Sp nr 50
Kornel Krajewski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
Hania Królik K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Pędzące Króliki
Helena Królik K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Pędzące Króliki
Kamil Krzyżanowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Sp357
Stefan Kubiak M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Leon Kubiak M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Aleksandra Kubik K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Szkoła Podstawowa nr 66
Urszula Kubik K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole Biedroneczka ul. Plutonu Torpedy
Wiktor Kucharczyk M 500m - rocznik 2007-2009 SP82
Mikołaj Kuczaba vel Kuciabiński M 500m - rocznik 2007-2009 Sp 267 Warszawa
Kornelia Kujawa K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Alicja Kuligowska K 500m - rocznik 2007-2009
Martyna Kwiatkowska K 1000m - rocznik 2004-2006 spnr.42
Adam Lech M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze brak
Dawid Lenarczyk M 500m - rocznik 2007-2009 SP 211
Zuzanna Lenart K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Hanna Lenart K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Miłosz Lepczak M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze SP 77
Joanna Lutomirska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze AZS AWF Warszawa
Maja Łącka K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Pędzące Króliki
Maria Łopatka K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze SP im.św.Franciszka
Jakub Maksymiec M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole 268 Sloneczny Promyk
SEBASTIAN MALCZEWSKI M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze PRZEDSZKOLE MISIA USZATKA
Stanisław Marcinkowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Amelia Masłowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Polonia Warszawa MTB
Amelia Merklejn K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Sp 257 im. M. Falskiego
Pola Merklejn K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Sp 257 im. M. Falskiego
Marcel Michalczyk M 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Jakub Mikołajczuk M 500m - rocznik 2007-2009 sp 350
Franciszek Miller M 500m - rocznik 2007-2009 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
Julian Miller M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM
Martyna Miszewska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Karolina Miszewska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Stanisław Miszewski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Szymon Moskal M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Karolina Moskal K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Amelia Mostowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze 356
Oliver Mucha M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze W kroczewie
Emilia Nałęcz K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Jan NAPIÓRKOWSKI M 1000m - rocznik 2004-2006 SPR3Bielany
Krzysztof Natkański M 500m - rocznik 2007-2009 SP 173 Wesoła
Maciej Natkański M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze SP 173 Wesoła
Filip Olejnik M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze RUN Oley/SSP 13
Mikołaj Olejnik M 500m - rocznik 2007-2009 RUN Oley/SP 77
Bartosz Ostrowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Alicja Ożyńska M 1000m - rocznik 2004-2006 Izabelin na Start
Oskar Ożyński M 500m - rocznik 2007-2009 Izabelin na Start
Marcel Papierz M 500m - rocznik 2007-2009
Leon Paradowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Michał Pawłowski M 500m - rocznik 2007-2009 SP 357
Franciszek Pąprowicz M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Adam Pąprowicz M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Sp 340
Tymon Pąprowicz M 500m - rocznik 2007-2009 Sp 340
Jakub Pec M 500m - rocznik 2007-2009
Jakub Perlan M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Mikołaj Perlan M 500m - rocznik 2007-2009
Natalia Pęczkowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze P 71
Karol Pęczkowski M 1000m - rocznik 2004-2006 Sp 94
Piotr Pęczkowski M 500m - rocznik 2007-2009 Sp 94
Natalia Pietrzak K 500m - rocznik 2007-2009 Biegam Bo Lubię Ząbki Team
Maksymilian Pisarczyk M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Katarzyna Pisarczyk K 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Kalina Piskorska K 500m - rocznik 2007-2009 SP 341
Piotr Piskorski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Igor Podlecki M 1000m - rocznik 2004-2006 spnr.42
MAŁGORZATA POGORZELSKA K 500m - rocznik 2007-2009 209 Szkoła Podstawowa
Zuzanna POGORZELSKA K 1000m - rocznik 2004-2006 Szkoła Podstawowa nr. 370
ZUZANNA POŁOG K 1500m - rocznik 2001-2003
Oliwia Popowska K 500m - rocznik 2007-2009
Liliana Popowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Luiza Przeździk K 500m - rocznik 2007-2009
Franciszek Pytlos M 500m - rocznik 2007-2009 SP 209
Iga Rachwał K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze 12tri
Julia Rafało K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Maja Rafało K 500m - rocznik 2007-2009 Naprzód Młociny
Jakub Ratajski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Gabrysia Robak K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Tymek Robak K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Martyna Roszczyk K 500m - rocznik 2007-2009
Tymon Rzewuski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Aleksander Rzewuski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Jan Sadowski M 1000m - rocznik 2004-2006 SP 154
Franciszek Salamon M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Mateusz Seweryn M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Sp 68
Lena Sierhej K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Pędzące Króliki
Milena Sładkowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Szkoła Podstawowa nr 238
Lena Słowińska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Milena Sosnowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Zbyszek Sosnowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Tomek Soszyński M 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła podstawowa nr 4
TOMASZ SOSZYŃSKI M 500m - rocznik 2007-2009
Hanna Stachelska K 500m - rocznik 2007-2009 OKS Otwock
Klara Stachelska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Franek Stachelski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Filip Stalmach M 500m - rocznik 2007-2009
Michał Stalmach M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Hubert Suchojad M 500m - rocznik 2007-2009 Sp209
Maja Szczepańska K 1000m - rocznik 2004-2006 SP 223
Maria Szczepańska K 500m - rocznik 2007-2009 SP 223
Patryk Szczepański M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze SP 223
Piotr Szpakowski M 1000m - rocznik 2004-2006
Jan Sztejnert M 1000m - rocznik 2004-2006
Xavier Szwarnowski M 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła podstawowa
Pola Szwed K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze brak
Jakub Szymanek M 1000m - rocznik 2004-2006 UKS G8 Bielany
Marcin Szymanek M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze UKS G8 Bielany
Tamara Szyszko K 1500m - rocznik 2001-2003 Legia
Matylda Ściwiarska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Marcel Śledź M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Emilia ŚLIWA K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Tosia Tomaszewska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Nela Tomaszewska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Naprzód Młociny
Maja Trojnacka K 500m - rocznik 2007-2009 SP264
Adam Trojnacki M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze przedszkole nr 100
Bruno Tulibacki M 500m - rocznik 2007-2009 150
Karolina Urbańczyk K 500m - rocznik 2007-2009 SP 341
Blanka Urbańska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Zofia Waglowska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Wiktor Waglowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Juliusz Waglowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Ola Węgrzyniak K 500m - rocznik 2007-2009 Szkola Podstawowa nr 77
Jakub Wieczorek M 500m - rocznik 2007-2009
Hubert Więckowski M 1000m - rocznik 2004-2006 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
Sebastian Więckowski M 500m - rocznik 2007-2009 ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
Nadia Wilkos K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Filip Wiśniewski M 500m - rocznik 2007-2009 Hardcorowe Wychylylybymy
Mateusz Witon M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Zuzanna Wnuk K 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła podstawowa 263
Antonina Wnuk K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Filip Wojcik M 1000m - rocznik 2004-2006 FFA
Franciszek Wojdyło M 500m - rocznik 2007-2009 Izabelin
Michalina Woźniak K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Izabelin na start
Jacek Woźniak M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Izabelin na start
Bartosz Wróblewski M 500m - rocznik 2007-2009 Warszawska Akademia Piłkarska
Jakub Wróblewski M 1000m - rocznik 2004-2006 Warszawska Akademia Piłkarska
Michał Wypysiński M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Alexander Yaroshenko M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze To CoŚ
Weronika Zakrzewska K 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole 272 Misia Uszatka
Krystian Zdrodowski M 500m - rocznik 2007-2009
Paweł Zień M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Antek Ziółkowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze brak
Piotr Zygadło M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze
Maja Żuchowska K 500m - rocznik 2007-2009 Szkoła nr 77
Mateusz Żuchowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze Przedszkole nr 181
Leon Żuczkowski M 200m - rocznik 2010 i dzieci młodsze